Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Guest милка зоофилка

џемпер са кошуљом је комбиновао славко штимац у својим сиротанским филмовима пре 2 деценије и јаче. има финих џемперчића са ролком, многобројних модела... какав комунизам, какви пролетери.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

џемпер са кошуљом је комбиновао славко штимац у својим сиротанским филмовима пре 2 деценије и јаче. има финих џемперчића са ролком, многобројних модела... какав комунизам, какви пролетери.

 

 

 

 

istrikala meni pokojna prababa bas lep prsluk...nisam znao da je to toliko popularno,furacu ga malo kada zazimi...

 

Mislim da sam rekla da sam zensko...  :uhoh: A usko na muskarcima zavisi kako se nosi,ako se ne preteruje i dobro iskombinuje izgleda ok..

 

 

iskreno,tesko mi je da zamislim kako to moze da bude dobro...

 

al dobro,ja sam covek seljak,pa mi sve te gej varijacije koje ljudi nazivaju muskom modom izgledaju ogavno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha što ste se raspisali :smile:

mene npr. bas briga kakva je manekenka, bitni su mi modeli. Devojke, koje su tamo kupovale, tvrde da korseti nisu sintetički, nisam stigla da overim jer već imam provereno mesto za šoping.

Btw pomenuta nije jedina manekenka na sajtu a imaju i haljine u butigi.

 

A neke od devojaka, koje su kupovale ove korsete, nisu sigurno glupače da bacaju pare na krš (a i nisu neke pare, baš je jeftino).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...