Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Devojke, gde ima dobrih korseta u BG-u/Srbiji, da mogu da se nose van spavace sobe, a da nije u Angel Looku i da nisu preterano gothic? :D

 

Yumetal no homo disclaimer: nije za mene, devojci je rodjendan uskoro :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svet ce postati bolje mesto kad otvore H&M u beogradu.

a sto se tice korseta, meni ona zeMska sto radi tamo neopisivo ide na nepostojeci kurac, pa radije kupujem negde drugo. u principu, sad imaju svuda. a za taj silkey sam cula bas razne komentare, od toga da su superkorektni i da je sve super, do 'uzmu pare i ne javljaju se' :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad zaradjuju bar duplo na njima... gomila je sa How Cool-a i nekih kineskih sajtova.

Pre neki dan sam htela da porucim nesto iz Slovenije za 350eur i proverim da li ima kod nas... ima i naprave mi ponudu za 550eur bez PDVa :haha: Sta ti je nas mentalitet...

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@Smorock, nisam bila u Indiji. Čula sam više stvari, da ima nekih brendova kojih pre nije bilo kod nas, da je užasna gužva, da nije uopšte gužva, da je skupo, da je jeftino...

 

Al realno, daleko je. Surčin je keva, opet uzeh pantalone za 800 din, al dobih popust od 10% :haha:

 

 

@Nights, kad ćemo videti nešto iz tvoje kolekcije? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock, nisam bila u Indiji. Čula sam više stvari, da ima nekih brendova kojih pre nije bilo kod nas, da je užasna gužva, da nije uopšte gužva, da je skupo, da je jeftino...

 

Al realno, daleko je. Surčin je keva, opet uzeh pantalone za 800 din, al dobih popust od 10% :haha:

 

БГ возом до Батаје за џабе, онда редовном линијом до Инђије. Брзо прође, нема ни сат времена. А има и Ластина линија Батаја - Инђија, за још брже путовање.

 

Људи које знам су ишли да обиђу Најки, Адидас, Конверс и кажу да је ситуација очајна. Ем је скупо, ем је избор никакав.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...