Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Pa kad je prosecna osoba cetvrtasta i debela, narocito kad je amerika u pitanju.

 

Odjeća svih veličina je takva. Četvrtasta i debela osoba vjerovatno neće nositi S ili XS.

 

Sad sam htjela da kupim onaj kaput gore - moja ramena odgovaraju veličini L, sve ostalo veličini S. :haha:

Jebeš kupovanje bez isprobavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jel postoji u Beogradu, neki (elitni) krojac koji bi sasio sako po meri?

Ovo mi je sad palo na pamet, jer sam gomilu puta u filmova cuo da je sako "radjen po meri" a racunam da bi svako voleo da ima nesto sto odgovara bas njegovim proporcijama. Odmah da kazem, da sam sasvim sam prosecne gradje ( mozda nesto vise misica u gornjem delu zbog teretane), a bas bi voleo znati da li ovako nesto postoji?

Napominjem, da sam zadnji pit isao kod krojaca pre 10 godina kada me je tetka poslala po pantalone, pa sam skroz neupucen u tematiku.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ostaje ona uber soc krojacka radnja sto pravi muska odela u Starine novaka, kad se ide nizbrdo s desne strane, pre Kraljice Marije :D Izgleda kao da je Copy/Paste iz Cernobilja.

 

mislim da ta radnja vise ne postoji i da je sad tu neka kancelarija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo su poceli da smaraju sa ovim lobanjama na svemu zivom, ne moze covek normalnu stvar da nadje vise

( ali, kupila sam jednu majicu s tim, da ispratim trend :redface: )

 

То је интересантна ствар са трендовима. До скоро би те сви гледали чудно ако носиш нешто са мотивом лобање, а сад свако шета такве мајице/хаљине/прстење/шта год.

 

Тако сам ја, пре пар година, кад је било актуелно љубичасто, накуповала све што сам могла и сад уживам што имам довољно одеће у омиљеној боји. Пре тога сам једва налазила љубичасте ствари... а баш их волим. :wub:

 

Исто важи и тренд штикли са платформама, који се полако гаси. Користим сваку прилику да их купим, јер се мени ионако ретко шта свиди, па сам мирна годинама. :da:

 

Са једне стране, мало је смор кад видиш да свако носи оно што ти волиш (иако то не уме да носи - сетите се тренда корсета и корсет-мајичица од пре 6-7 година), али, са друге стране, бар не мораш да обиђеш цео град да нађеш то што ти се виђа, већ је доступно на сваком ћошку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ta radnja vise ne postoji i da je sad tu neka kancelarija...

RU sure? Idem relativno cesto u Makao/Burito Bar i mogla bih da se zakunem da je i dalje krojac :confused: Aj provericu sl put :haha:

Btw takve stvari obicno mogu lako da se saznaju na ana.rs, mislim krojac za konkretan zadatak i sl.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

krojac, dekica koji je drzao tu radnju vise nije ziv (znao sam coveka). zena koja je tu radila je jedno vreme nastavila (valjda par meseci) ali sam video da je taj prostor sad preuredjen u neku kancelariju. ovo su informacije od pre 3-4 meseca, mozda se u medjuvremenu nesto promenilo ali sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најгоре је што сам нашао званичног дистрибутера овде, али се баве само ципелама. <_< Може ли неки инфо о тима из Босне? Зет ми је из Бијељине, често је тамо, па преко њега да исцимам нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...