Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Upravo to, pocecu da imam fobije od prodavaca, nisam lopov vec jebeni kupac.. I znam da mi ne stoji dobro, al ne mogu to da ti kazem jer pricas ko navijen(a).

 

Отераш у курац и проблем решен.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta vam je problem, što vam prodavačiće prilaze, samo lepo kažeš, "Neka hvala, samo razgledam" i kraj priče. Ja imam drugi problem, u tome što mi malo po malo prilaze ljudi u prodavnicama i pitaju, "Da li ima veći broj ovih patika?" , " Ima li neki sličan model ovoj majici?" , "Nisam sigurna da li da uzmem ovo ili ovo".... ne znam da li je to znak da treba da se zapolsim u ovikim nekim prodavnicama.

 

Sve u svemu. Kupih u Zari pre mesec ipo dana jaknu na popustu, ostao samo jedan broj pa je popust bio 60%. Ali ne mogu da nadjem na netu nikakvu sliku, posto je jakna iz prosle sezone već su je sklonili sa sajta.

Ali evo ovo mi je mnogo simpatično. http://www.zara.com/...ER WITH TOGGLES

0706429400_2_2_3.jpg?timestamp=13653720000000706429400_2_1_3.jpg?timestamp=1365372000000

 

Mada trebam ove nedelje da idem da trazim neki duks da kupim, imam toga manjak trenutno.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али кад виде да пробаш одећу, очигледно је да ниси ту да само разгледаш и онда ћеш већ теже да их се отресеш. ;)

 

Ја имам доста добро искуство са куповином у Ушћу и Делти - продавци ме стварно оставе на миру. Нарочито су ме одушевила два (геј! :haha:) дечка (један ради у FF, а други XYZ) - нисам могла да верујем својим ушима да ми неко ко треба ту ствар да прода каже:"Не стоји ти скроз добро, немој да узимаш." или "Скупо ти је то за ту цену, боље узми ово." И редовно ме обавесте о будућим снижењима и дају промо-материјал... што би продавци и требало да раде, али углавном се направе луди. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam drugi problem, u tome što mi malo po malo prilaze ljudi u prodavnicama i pitaju, "Da li ima veći broj ovih patika?" , " Ima li neki sličan model ovoj majici?" , "Nisam sigurna da li da uzmem ovo ili ovo".... ne znam da li je to znak da treba da se zapolsim u ovikim nekim prodavnicama.

To je znak da stojiš u radnji i ne radiš ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam drugi problem, u tome što mi malo po malo prilaze ljudi u prodavnicama i pitaju, "Da li ima veći broj ovih patika?" , " Ima li neki sličan model ovoj majici?" , "Nisam sigurna da li da uzmem ovo ili ovo".... ne znam da li je to znak da treba da se zapolsim u ovikim nekim prodavnicama.

 

ово је најчешће знак да би требо да завршиш овај неки факултет

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...