Jump to content

Srpski film (2009)


Toksa

Recommended Posts

Вау. И Кустуручини бесмислени филмови су добијали награде, и то оне са већом тежином од оних са овог фестивала, па то и даље не значи да Црна мачка, бели мачор или Подземље ваљају.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау. И Кустуручини бесмислени филмови су добијали награде, и то оне са већом тежином од оних са овог фестивала, па то и даље не значи да Црна мачка, бели мачор или Подземље ваљају.

 

Podzemlje valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау. И Кустуручини бесмислени филмови су добијали награде, и то оне са већом тежином од оних са овог фестивала, па то и даље не значи да Црна мачка, бели мачор или Подземље ваљају.

Pa nije bas tako... Nisu svi festivali isti, jebe se meni za Kan ili neki slicni festival i njihovu publiku. Film izuva koliko je dobar, a zamolio bih moderatora da otvori novu temu, neku vrstu pljuvaonice za ovaj film pa svima kojima se ne svidja nek idu tamo pa nek drve kurac.

Edited by englis
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ideja. Ajde za sve da otvorimo duplu temu, debili da drve kurac kako je dobro i retardi da drve kurcinu kako nista ne valja. Odlicna ideja, ko da je izasla iz Srpskog filma direktno.

Pa ja to zbog retarda i kazem, salim se naravno, ali generalno mi se bljuva na komentare ovih trust mozgova, kako bi oni to uradili samo im niko nije ponudio da rade film a pola njih ne zna ni dupeta da obrisu. Jeste li se pitali kolika muda treba imati za nesto ovako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, al ne bih rekao da je ovaj dobio batine :mhihi:

 

sad, kad je proslo malo vise vremena mislim i da je bolje sto nisu imali nikakve kocnice. jednom pravis film koji treba da 100% izdivlja i koji ce ti se uvek racunati kao prvi...bez kompromisa i udri!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ko da se neko zaleti na 10 momaka i popije batine.. Jel taj onda ima muda, il je lud? Ja kazem da problem lezi u nedostatku granice dobrog ukusa

Ne vidim da je ovde Radivojevic nabijao nekom prst u oko, a i da jeste onda je uradjeno na finjaka, pre ce biti obrnuto. A kad sam rekao kolika muda treba imati za nesto ovako, nisam konkretno mislio na njega koliko na glumacku ekipu prvenstveno na Todorovica da se upusti u nesto ovako. On perfektan glumac, tata mu takodje, ipak ima ime u ovoj zemlji i covek napravi nesto ovako. Pa podji od muzike samo, da se ljudi nisu upustali u eksperimente ne obaziruci se na govnjivu mejstrim scenu ne znam sta bi ti danas slusao. Samo da te pitam sta ti smatras pod neostatkom dobrog ukusa i gde ga to ima? Navedi mi neki film slicne branse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim da je ovde Radivojevic nabijao nekom prst u oko, a i da jeste onda je uradjeno na finjaka, pre ce biti obrnuto. A kad sam rekao kolika muda treba imati za nesto ovako, nisam konkretno mislio na njega koliko na glumacku ekipu prvenstveno na Todorovica da se upusti u nesto ovako. On perfektan glumac, tata mu takodje, ipak ima ime u ovoj zemlji i covek napravi nesto ovako. Pa podji od muzike samo, da se ljudi nisu upustali u eksperimente ne obaziruci se na govnjivu mejstrim scenu ne znam sta bi ti danas slusao. Samo da te pitam sta ti smatras pod neostatkom dobrog ukusa i gde ga to ima? Navedi mi neki film slicne branse?

 

1. Dobio je ček sa više nula, zato je i pristao da glumi.

2. Čuj gdje ga ima, :haha: A jebanje beba i rođenog sina, to je baš onako prefinjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...