Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam ja zvao Eventim na onaj drugi mob 063/104-72-89. Nema partera više nikakvog!

 

Dakle, sto manji broj post-ova na forumu, skuplja karta pala :)

 

Ja mogu da otvorim prozor i sve cu lepo da chujem, ali bemmu kube, nije to to. Dodushe, mogu da dovedem dosta ljudi kod mene, pa da se bijemo za prvi red do prozora.

Kol'ko naplaćuješ? Molim valuta-dvolitarke! :)

A gde si tačno? Jel ima nekog ko živi u onom soliteru iza južne tribine? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce u Somboru mi je receno da im uopste nisu stigle karte za tribine (8900) ako sam je dobro razumeo   :confused:  

Uglavnom, nas 8 smo uzeli stajanje A desno (sto smo i zeleli) a zanimljivo mi je ovo za fan pit. Ako ce stvarno da dele narukvice onima koji prvi stignu na stadion, mi krecemo sutra :D:D:D

 

Nas trojica smo juce kupili 5 karata po 5.500, za A desno...i bilo je i ovih za tribine...

Jutros zovem, treba mi jos 2 karte, kazu da ima, odem posle sat vremena, i nema! Ima samo ove za 8.900 i one za 11.000

A da muljaju, zna se, jos mi cura koja radi kaze, pokaze da ima 2 karte, pa onda ima 6 karata...pa nema svrhe da se broj povecava...muljaju...verujem da ce biti karata...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo čitam u Novostima, kaže Maksa Ćatović da će se potruditi da obezbede još parter karata za nas, pošto su samo u Srbiji rasprodate.

Huh....ajd' da vidimo i to !!

 

Elem...kao sto neko rece...ima preko hrvatskog eventima da se karte naruce...samo ne znam kako ce to da ispadne sto se tice isporuke (da li rade i za strane zemlje) !!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm....ima li jos zainteresovanih da damo Feniksu pare pa da ga posaljemo u cro (meni trebaju 3 komada) ?!

 

Ja od muke vise ne znam sta da radim...nas eventim nema niti ce dobijati (tako mi rece zena malopre) !! Ajd' brzo reagujte...ako vas ovo interesuje !!

 

 

Ako neko hoce da proda kartu(e) od 5500 nek mi se javi !! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima karata na prodajnim mestima Eventima u Švedskoj? Tamo mi buraz... :D

Na sajtu nema, ali tako npr ni na sajtu bugarskog Eventima nije bilo karata za Maidene, ali su mogle da se kupe na prodajnim mestima Eventima u Bugarskoj.

 

 

btw Na sajtovima nekih drugih ogranaka Eventima (npr hrvatskog i slovačkog) može da se vidi i mapa!

http://www.eventim.hr/portal/hr/seatmap/13...sable_gzhandler

Zanimljive neke stvarčice se mogu videti ovde... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle mi znamo da li ima u Svedskoj...zovi i pitaj !! :D

 

Mapa je ista kao i ona sto smo videli...samo dodata C mesta za stajanje !! :da:

 

 

Elem...ja zvao ovaj broj (dole) eventima u hrvatskoj i nikako da ih dobijem (zvoni, zvoni...pa pukne veza) !! Ajd' nek jos neko pokusa...broj je +385 1 655 2860 ... znaci, sektor A desno, mogu li se poslati karte u Srbiju i nacin placanja !!

 

 

EDIT:

Brzo...ko je zainteresovan ... pa da se dogovorimo !!!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...