Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

... koliko su stajaca mesta za fan pit? sta je to u ovom slucaju? anybody?

kategorije.jpg

Evo cena i mesta.

Za Fan-pit izgleda da ne pise cena,jedino je ispisano istom bojom (plavom) kao i "Stajanje A".

Jebem li ga,nisam bio na Komuninom sajtu,sad dal' ce biti posebna cena karte (skuplja naravno) za fan-pit ili ce biti kao onda kad je Metallica dolazila (prvih...ne-znam-kol'ko koji udju ce dobiti propusnice za fan-pit) - nema pojma.

 

 

2) zasto fucking tribine kostaju tako mnogo jbt. mislim ko je lud da daje 11000 za tribine kad dobije bolja mesta za 5500?

Zato sto su te 'tribine' ustvari VIP loze ;)

Zato i kostaju toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baš i ja sad gledam... jebo mater, još nisam video da Eventimu prsne server!

 

A kako i ne bi, kada ima link na naš Eventim sa oficijelnog sajta... I onda opet ja pitam, kako oni misle da sprovedu u delo tu zamisao o raspodeli karata po državama? Kada ovo preko Eventima mogu i iz Tunguzije da naruče ako hoće... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazario kartu posle sat vremena cekanje na kijametu, ljudi samo pristizu. ne znam kako je u centru, ali na ngbd-u je soludna guzva. server prso u austriju, kad je fun club navalio, tako kaze teta.

 

eventim ima te od 5500, za sada, svi samo to kupuju.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda su 23000 karata ostavili biletu? :) Ko će ga znati... Ali ipak ne verujem da će se rasprodati, za četiri koncerta još uvek ima gomila karata, a prodaja traje već nekoliko dana... Ovo je verovatno prvi udar i to najviše tapkaroša...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naruchio karte telefonski!

 

Danas oko podne mi kazhe zhena iz eventima da u fan pitu ima 1500 mesta i da ce prvih 1500 karata tu upasti, te da se karte kupuju za fan pit, i da koshtaju 5500 din. Onda zovem direktoricu eventima, naruchim karte, i kazhe mi da ce u fan pit oni koji prvi udju u parter. ???

Oni nemaju pojma shta prodaju! Ko sad govori istinu...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam se vratio iz Eventima, može da se kupi karta samo za keš, kao što znate ima ovih od 5500.

 

A oni su govnari neviđeni, i oni i Komuna koja organizuje ovu prodaju karata. Jebote, recite ljudima biće karata ili ih neće biti, ovako gomila ljudi kupuje za 4300 jer misle da ove gore uopšte ne mogu da kupe u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I shta onda, s tom narukvicom ulazim/izlazim iz fan pita da kupim vodu, na WC... kako i kad god hocu?

Uf, ne valja ako bude ta varijanta, gomila ljudi će se prošvercovati u fan pit, ovo kao na Maidenima, sa posebnim ulazima i kada sve imaš u fan pitu pa ne moraš da izlaziš, je mnogo bolje!

 

Znači nema posebnih karata za fan pit, nego od ovih koji imaju karte od 5500 ko prvi dođe? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...