Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas me interesuje gde je to stajanje od 3900...van stadiona :confused:
Prema ovoj mapi i legendi ova zelena polja su ta mesta od 3900, a to su tribine, a na tribinama se sedi...

ma ja mislim da će da postave kule sa snajperistima pa ko bude seo na stolicu ,a ima te najjeftinije karte, sledi headshot :) :) ;):mrgreen:

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je zbog toga sto je Jug . ;)

 

Znate ono "Sta Grobari rade kada ne ide ?! Pevaju jos jace sve do POBEDE ! " . Tako ce i ac/dc.

 

A nastavak pesme ide - A poruka za muriju i sudove, mogu svi ku..c da nam popuse :)

A i ja pevam slicno, kupio sam kartu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema ovoj mapi i legendi ova zelena polja su ta mesta od 3900, a to su tribine, a na tribinama se sedi...

ma ja mislim da će da postave kule sa snajperistima pa ko bude seo na stolicu ,a ima te najjeftinije karte, sledi headshot :):);):mrgreen:

:pivopije:

 

U Biletu na Trgu ima "mapa" gde je oznaceno da je izmedju braon dela (braon, 4 kategorija - 4300) i tribina/atletske staze deo za stajanje (zelena, 5 kategorija - 3900). Na toj "mapi" na komuninom sajtu nije obelezeno.

 

Ne znam u cemu je fora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Biletu na Trgu ima "mapa" gde je oznaceno da je izmedju braon dela (braon, 4 kategorija - 4300) i tribina/atletske staze deo za stajanje (zelena, 5 kategorija - 3900). Na toj "mapi" na komuninom sajtu nije obelezeno.

 

Ne znam u cemu je fora?

 

A ko zna šta će da bude na licu mesta, samo me zanima da li je neko uspeo da kupi kartu od 5500 (danas, petak 13 feb) i da li je siguran da zna gde će biti za vreme koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narucio kartu od 5 500! :rockdevil:

 

Jesi siguran da nije levo? :D

 

A evo i set liste:

 

01 Intro Cartoon

02 Rock N' Roll Train

03 Hell Ain't No Bad Place To Be

04 Back In Black

05 Big Jack

06 Dirty Deeds Done Dirt Cheap

07 Thunderstruck

08 Black Ice

09 The Jack

10 Hells Bells

11 Shoot To Thrill

12 War Machine

13 Anything Goes

14 You Shook Me All Night Long

15 T.N.T.

16 Whole Lotta Rosie

17 Let There Be Rock

18 Audience

19 Highway To Hell

20 For Those About To Rock We Salute You

 

Možda kod nas neku i preskoče... ;-)

 

Jao bre,nek ubace neku od dve moje omiljene-Little Lover ili Wheels.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce u Somboru mi je receno da im uopste nisu stigle karte za tribine (8900) ako sam je dobro razumeo   :confused:  

Uglavnom, nas 8 smo uzeli stajanje A desno (sto smo i zeleli) a zanimljivo mi je ovo za fan pit. Ako ce stvarno da dele narukvice onima koji prvi stignu na stadion, mi krecemo sutra :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E do qrca!Piše u Novostima da je planulo! :no: Nema više od 4300 i 5500!Ostale od 8900 i 11000 rezervisane!Jedina nada su nam tapkaroši!!! :excl:

Ja gledam po ovim sajtovima za prodaju karata i ne verujem...je li moguce ? WTF ?

 

 

Zvao sam eventim...ne javlja se niko...verovatno ne rade vikendom....

 

 

Jbt...da covek ne poveruje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko zna šta će da bude na licu mesta, samo me zanima da li je neko uspeo da kupi kartu od 5500 (danas, petak 13 feb) i da li je siguran da zna gde će biti za vreme koncerta.

 

Ja sam naruchio karte za stajanje A desno. Telefonom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...