Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naručio sam juče kartu od 5500 na eventimovom sajtu, poslali mi mail sa brojem računa na koji treba da se uplate pare (što planiram da uradim u utorak)... danas vidim da ''trenutno nema kontingenta'', pa me sad strah da neće da mi pošalju kartu ako im uplatim. jel je to sigurno rezervisano?

Edited by Trötter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato i nema kontigenata, jer je gomila karata rezervisana. Imas nedelju dana fore da im uplatis pare i tada je karta kupljena, i realno stanje dostupnih karata se tek po evidentiranoj uplati, umanjuje.

Ukoliko ne uplatis na vreme, broj dostupnih karata se sta? uvecava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo upravo 'tedo da im kažem to.

što bre svi misle odmah da "muljaju"??

 

 

 

Ja sam naruchila preko Neta, stize na kucu, ali nemam pojma da li je levo ili desno :confused:

 

Tamo kad se naruchuje, ne mozesh da birash, tako da ko zna u kom delu cu zavrshiti..

 

obično si mogao i sedište da izabereš jer okače detaljan raspored sedenja pa možeš da biraš do detalja :) kao ja na thin lizzyju... ali sad ništa nisu okačili i vaistinu, ko zna gde ćemo završiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Osijek blizu, ako imaju karata, mogao bih tamo da skoknem, ako je problem da se naruci...

 

A ti si verovatno iz Sida,Rume ili Apatina !?

 

Btw. jesi bio na Whitesnake-u u Osijeku letos ?

 

Nego ljudi,meni jedna stvar nije jasna samo : Bio sam juce na Bilet Servisu i lik shto radi tamo mi je obasnijo sledece!

Zapravo na mapi stadiona ovo gde pishe Fan Club to je prostor gde ce biti oni koji su kupili/narucili karte preko AC/DC sajta/fan cluba,stajanje A levo,stajanje A desno i Fan Pit su one karte od 5.500,s tim shto u Fan Pi ulaze prvih ne znam ti ni ja koliko ljudi koji prvi dodju ... Da li vi imate neke sl. informacije kao ja ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pricali smo o tome na prethodnim stranicama !

 

 

Elem...moze preko hrvatskog eventima da se naruce karte i za Srbiju:

1.Javis im se mejlom ili telefonom

2.Dobijes upustvo koliko platiti (karte + dostava 35 kuna)

3.Odes u postu i platis koliko su ti rekli

4.Cekas da ti stigne karta za par dana

 

Eto...za sve nas koji se odluce tako !

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazite ali ja stvarno ne mogu da verujem da je šatro rasprodato hiljade i hiljade karata u roku od 'odma.

 

meni sve to pomalo izgleda kao neka prodajna strategija, ono puste 2000 pa to razbiju na nemam ti ja pojma 80 prodajnih mesta i onda naravno da sva prodajna mesta viču "još malo pa nestalo"!

 

 

nekako sve očekujem da izrone karte odjednom :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

да ли ти знаш колико Бугара може да стане у 30 вагона?

 

још ако их слажу по хоризонтали - напуниће и трибине!

 

A taj bugarski AC/DC rock 'n' roll train ima da bude pun, sve mi se chini. To je koja hiljada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazite ali ja stvarno ne mogu da verujem da je šatro rasprodato hiljade i hiljade karata u roku od 'odma.

 

meni sve to pomalo izgleda kao neka prodajna strategija, ono puste 2000 pa to razbiju na nemam ti ja pojma 80 prodajnih mesta i onda naravno da sva prodajna mesta viču "još malo pa nestalo"!

 

 

nekako sve očekujem da izrone karte odjednom :mhihi:

 

tako ce i biti...rasprodace sve,pa ce pustiti jos 10ak hiljada pride...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pricali smo o tome na prethodnim stranicama !

 

 

Elem...moze preko hrvatskog eventima da se naruce karte i za Srbiju:

1.Javis im se mejlom ili telefonom

2.Dobijes upustvo koliko platiti (karte + dostava 35 kuna)

3.Odes u postu i platis koliko su ti rekli

4.Cekas da ti stigne karta za par dana

 

Eto...za sve nas koji se odluce tako !

 

Ma rezervisao sam ja na Eventimovom sajtu preključe ovu kartu od 5.500,i ići ću u ponedeljak da uplatim, ali ono što mene interesuje je to kako ja sad da znam da li će mi stići A levo ili A desno stajanje !? Voleo bih da mi stigne A desno stajanje,i ako mi to stigne i ako budem bio brz možda i uletim u fan pit,a ako mi stigne ovo A levo stajanje onda kontam da nema šanse da uđem u fan pit zato što ovo što je obeleženo kao fan club je za ljude(čitaj strance) koji su karte kupili preko AC/DC-ovog sajta/fan kluba kako god...

Da li sad neko konta o čemu pričam i šta je zapravo moje pitanje :)! Ako neko zna odgovor na ovo neka mi javi,biću mu veoma zahvalan !!!

 

 

pazite ali ja stvarno ne mogu da verujem da je šatro rasprodato hiljade i hiljade karata u roku od 'odma.

 

meni sve to pomalo izgleda kao neka prodajna strategija, ono puste 2000 pa to razbiju na nemam ti ja pojma 80 prodajnih mesta i onda naravno da sva prodajna mesta viču "još malo pa nestalo"!

 

 

nekako sve očekujem da izrone karte odjednom :mhihi:

 

Samo ti čekaj ...

 

 

Nisu oni puni kao brod, nego od srca daju pare za takve stvari. Oni nece jesti, ali na koncert ce da dodju.

 

Ma jeste :P

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rezervisao sam ja na Eventimovom sajtu preključe ovu kartu od 5.500,i ići ću u ponedeljak da uplatim, ali ono što mene interesuje je to kako ja sad da znam da li će mi stići A levo ili A desno stajanje !? Voleo bih da mi stigne A desno stajanje,i ako mi to stigne i ako budem bio brz možda i uletim u fan pit,a ako mi stigne ovo A levo stajanje onda kontam da nema šanse da uđem u fan pit zato što ovo što je obeleženo kao fan club je za ljude(čitaj strance) koji su karte kupili preko AC/DC-ovog sajta/fan kluba kako god...

Da li sad neko konta o čemu pričam i šta je zapravo moje pitanje :)! Ako neko zna odgovor na ovo neka mi javi,biću mu veoma zahvalan !!!

 

:) Nazovi eventim i pitaj koje si karte zanruchio. ;) Ni ja nisam znao da li sam naruchio A desno ili levo (ni sad nisam siguran, al' mislim da je A desno :)), pa sam nazvao i pitao. ;) Mislim da ce prvo prodati A desno, da to popune, pa onda A levo (jer ce ovde fan club mesta biti popunjena sigurno), da bude ravnomerno popunjeno. A mozhda je A desno za ex-YU zemlje, a A levo za ostale strance...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazario kartu posle sat vremena cekanje na kijametu, ljudi samo pristizu. ne znam kako je u centru, ali na ngbd-u je soludna guzva. server prso u austriju, kad je fun club navalio, tako kaze teta.

 

eventim ima te od 5500, za sada, svi samo to kupuju.

 

 

E do qrca!Piše u Novostima da je planulo! :no: Nema više od 4300 i 5500!Ostale od 8900 i 11000 rezervisane!Jedina nada su nam tapkaroši!!! :excl:

 

 

Sad sam ja zvao Eventim na onaj drugi mob 063/104-72-89. Nema partera više nikakvog!

E u kurac :udri: :udri: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako gde... Ljudima iz BiH preporuka da overe neka od ovih prodajnih mesta (vode se pod Eventim HR, dakle trebalo bi da ima).

 

Kompas SA

TC MERKATOR Ložionička bb

71000 , Sarajevo

+387 33 71 55 25

 

Kompas SA

Titova 8

71000 , Sarajevo

+387 33 56 56 00

 

Kompas Tuzla

Zavnobih 3

75000 , Tuzla

+387 35 252 144

 

MG Travel

Bana Lazarevića b.b.

78000 , Banja Luka

51 327540, 541

 

 

http://www.eventim.hr/portal/hr/music/hard...erformance.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...