Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa tu su za jedno vece svirali i Metallica i Megadeth i AC/DC... Jao sta bih dao da ih vidim u jednom danu sve :(

 

Inace kaze mi drug koji je bio '91 da su Megadeth nekako smanjili, nisu zvucali najbolje, kao i Metallicu, a da je AC/DC zvucao perfektno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tu su za jedno vece svirali i Metallica i Megadeth i AC/DC... Jao sta bih dao da ih vidim u jednom danu sve :(

 

Inace kaze mi drug koji je bio '91 da su Megadeth nekako smanjili, nisu zvucali najbolje, kao i Metallicu, a da je AC/DC zvucao perfektno!!!

 

Ma ne 1991 -e na Monstersu u Budimpest su bili kao sto ortak kaze Queensryche, motley crue, Metallica i ac dc

 

 

A 1993 su bili na MTK stadionu the Cult , Megadeth i Metallica

 

Mada najvaljeno cak i na kartama stoji alice in chains i na kraju smo videli Megadeth umesto njih

 

Megadeth su zvucali kao tranzistor kad bi usporedio sa Metallicom dal namerno ili ??? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponadah se da ce karte za teren da buud 3.9k, kad cvrc, treba jos 1.6k, dakle ja 13. da kupujem kartu vrlo, vrlo teshko, a i mater mu jebem, s obzirom na situaciju kod nas, standard, opste (ne)interesovanje za koncerte, stvarno pojedem muda ako se rasproda u prvih par dana... Zbog cena mi je lechka i logichno shto je odnos karata 22k za domacu publiku, 23 za okolne drzave, ali ipak cenim da je mogao biti neki lechka pravedniji odnos, barem 25:20 :) Chisto jer garant ima ljudi koji bi zeleli na ovo ici, ali ne mogu tek tako da pljunu 4-5-6 hiljada za dve nedelje...

 

Kako god, ja moram ici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno su zabiberili cenu al` jebe mi se, gledao sam ih `91-e pa nisam gladan.

 

A boli tebe patka onda u svakom slucaju :)

 

 

Netacno.

 

Queensryche, Motley Crue, Metallica i AC munja DC.

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Ponadah se da ce karte za teren da buud 3.9k, kad cvrc, treba jos 1.6k, dakle ja 13. da kupujem kartu vrlo, vrlo teshko, a i mater mu jebem, s obzirom na situaciju kod nas, standard, opste (ne)interesovanje za koncerte, stvarno pojedem muda ako se rasproda u prvih par dana... Zbog cena mi je lechka i logichno shto je odnos karata 22k za domacu publiku, 23 za okolne drzave, ali ipak cenim da je mogao biti neki lechka pravedniji odnos, barem 25:20 :) Chisto jer garant ima ljudi koji bi zeleli na ovo ici, ali ne mogu tek tako da pljunu 4-5-6 hiljada za dve nedelje...

 

Kako god, ja moram ici!

 

I ja isto,makar se pobijo sa obezbedjenjem i ushao na silu unutra ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vama Beavis Butthead , vatikan jevreji cia katolici... a nama bar Srbi... mozda bi mogli da taj cirkus od stadiona iselite u zagreb ili tiranu

+1

u stvari nema ni potrebe sad ni za tu pricu... niko normalan nije lud da daje 4000 i 11000 hej tolike pare ko zna kome.... Ovo je jos jedna mucka u nizu muzicke politicko policijske grobarske mafije, a kao ni mnogi drugi otkazani koncerti ne planiraju ni da se odrze !

+2

ps. ako se ipak neki cudom skupi sekta ...ja cu da dignem jna (groblje, cirkus, lavor, wc solju, rupetinu, pasnjak) u vazduh :violent:

srusen i spaljen do temelja, hiljade mrtvih grobara.... (vidovita prorocka pesma)

 

Jeli decko,jel ti meshas ovaj absint sa nekog travkom pobrljavkom,pa si ovako isfrustriran?teorija zavere?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko 10.000 ljubitelja AC/DC iz Mađarske dolazi u Beograd

 

BEOGRAD, 11. februara 2009. (Beta) - Na današnjoj konferenciji za novinare povodom koncerta grupe AC/DC u Beogradu, organizatori su se suočili sa kritikama zbog skupih ulaznica, ali su najavili dolazak brojnih ljubitelja tog benda iz Mađarske, Bugarske i Rumunije.

 

Predstavnici produkcijske kuće "Komuna", Aleksandar Radoš i Petar Vukašinović rekli su u Sava centru da je koncert AC/DC, koji je najavljen za 26. maj, "jedinstven za istočnu Evropu" i da je od 45.000 ulaznica samo 23.000 namenjeno za tržište bivše Jugoslavije. Zato su pozvali domaću publiku da "požuri" sa kupovinom.

 

Najjeftinija mesta na tribinama za koncert koji će biti održan na stadionu Partizana koštaju 3.900 dinara, a najjeftinija mesta u parteru - 4.300 dinara. Za bolja mesta u parteru valja izdvojiti 5.500 dinara, a za bolja mesta na tribinama - 8.900, odnosno 11.000 dinara.

 

Jedna osoba može da kupi do četiri ulaznice. Njihova rezervacija počela je 6. februara, a prema rečima Petra Vukašinovića, "oko 10.000 ljudi, to jest 200 autobusa" najavljeno je iz Mađarske, dok "iz Bugarske i Rumunije dolaze četiri maršutna voza".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...