Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Ispravite naziv stadiona, posto skoro deceniju nije vise JNA, da se ne bi Grobari ovde ljutili.

Pa kako se sad zove? :)

EDIT:OK,ispravice se,samo nek mi neko kaze kako se sad zove...

 

 

By the way,@yossarian:tek sad sam video da si i ti otvorio temu isto kad i ja :):pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa kako se sad zove? :)

EDIT:OK,ispravice se,samo nek mi neko kaze kako se sad zove...

Немој да исправљаш, сви га знају по том имену.

Гробари и даље певају "Фудбалски то је храм, стадион ЈНА, на њему игра Партизан, тим за који живим ја!", а сад неко хоће да исправља име. Не дирај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi nisu normalni!

 

na tribinama nee biti nikog! trebali su da naprave vishe kategorija sedishta.

 

A ko ozme karte od 3900, ili nece videti nishta ili ce mu trebati 2-gled. :)

 

U Blicu pishe da da ce biti shtampano 45 000 karata, 23 za Srbiju, a 22 za okolne zemlje.

Edited by LazaGNR
Odluci se koji post ce da ti bude odobren... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 000 nije samo za Srbiju vec za zemlje bivse jugoslavije....ostalih 23 000 je za...ostale :D

 

 

Samo da ove bogate shabancine ne pokupuju karte u prvih mesec dana....valjda ce se vecina nas snaci za kitnu u tom periodu !!

 

 

A mozda bude kao i s' Maidenima...snize pre pocetka prodaje nekih 500-1000 din. !! :) :)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko vidim i fan pit je napisan plavim slovima,tako da mu je cena ista k'o za zonu A stajanja?

Ili se možda varam koja je cena fan pita?

Arch Enemy dva dana ranije u ZG. God, don't make me choose.

Pa cenim da ćeš Arch Enemy imati sigurno prilike da vidiš još koji put,a AC/DC su ipak dinosaurusi(tj. kenguri :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato sad i nemam. :) A Maiden su Maiden... ;) A i više volim Deep Purple i Savatage nego AC/DC, tako da su mi Circle II Circle i Glenn Hughes onako striktno fanovski gledano čak i draži koncerti, što se majskih samo tiče...

 

 

Nego, eve ga!!!

https://tickets.acdc.com/

 

btw Očekujem da za ova EDIT: 3 slobodna termina (1. i 3. jun, i 30. maj nešto sam se istripovao da je 30. maja već zakazano nešto), objave bar recimo koncert na Olimpijskom u Rimu, i možda još jedan u severnoj Italiji ili nekoj drugoj zemlji u tom regionu, što bi i nama malo pomoglo da nam strejndžeri ne pokupe sve karte...

 

 

Ja koliko vidim i fan pit je napisan plavim slovima,tako da mu je cena ista k'o za zonu A stajanja?

Ili se možda varam koja je cena fan pita?

E da, to i ja primetih... :ph34r:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...