Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebali su kevu sa cenama... Ja još planirao da uzmem majicu na Maidenima, pa da u petak kupim kartu za ovo, kad kita... Šteka se kinta polako, valjda se neće rasprodati ove od 5500 skoro! A cena za tribine je strašna, ne znam postoji li neko u Srbiji ko će dati 100 jevreja za čert!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad nešto gledam, kod nas i Grka najskuplje karte! :) :) :)

Kod Španaca svuda 65 jevreja, kod gejeva Holanđana 70-75... Ova komuna je prava komunjarska firma, ako svoje ne zavrne ništa nisu uradili!!!

Edited by Zeka_sd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mita:Ma ajde bre...sta pricas?

veruj mi vidis i sam kako Mejdeni prolaze sa onom cenom karata

sta mislis kako ce AC DC proci sa tom cenom karata?

veruj mi da je karta 2000-7000

bilo bi opusteno rasprodato

ali ovako veoma tesko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u svakom slucaju ce biti onih 20k i kusur ljudi(karte koje su rezervisane za ljude sa strane)i bice krs posetilaca iz okoline to je sigurno :da:

Tome treba dodati da ce doci bar 5k nasih ljudi tako da je cifra od bar 25k posetilaca skoro pa zagarantovana

Inace Jean Michele Jarre je rasprodao celu Arenu a karte nisu bile nimalo jeftine-dakle od 3000k din pa nadalje su bile a s obzirom da je ovo jedan ACDC koji je tu negde kao Kotrljajuce Kamenje ja kontam da uprkos derackim cenama ima da bude sve puno ki oko ;)

Ja se samo nadam da nece otici prebrzo ove od 5500din-njih jedino ima smisla uzeti,i slazem se deranje je plus nisu normalni sa cenom tribina :no:

A fak a taman sam trebao da kupim laptop :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mita:Al' tako organizator ne bi pokrio svoje troskove,jebi ga :)

jbg

ipak bezobrazno mnogo je skupo

na Mejdenima je najskuplja karta koliko je ovde najeftinija pa vidis kako prolaze

ne mogu da prodaju 15000 karata :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije lud ovaj lopov iz komune da tek tako ulozi par miliona i organizuje koncert.....eeee brale, sve su oni to lepo smislili i proracunali...a ovde ce biti pun stadion ko sipak !!

 

Maideni su sold-out koncert...nek je prodato do sada 80% karata, na dan koncerta odlazi i tih 20% i opet ce se traziti karta vise...KAO STO JE BILO I 2007. !!

 

A AC-DC ipak slusa veca masa, tako da se ne brinem za opstanak ovog dogadjaja....cak naprotiv...srce mi je puno sto cu gledati ovako veliki bend, koji povrh svega obozavam (naravno, ako namaknem 5.5k dinara :) )!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

al će dileri da se namlate keša

Zato ja razmišljam da uzmem za fan pit (ako je 5500) pa već do koncerta imam slobodu izbora šta da radim s kartom. (npr ako dobijem neku u međuvremenu, ili se rasproda za fan pit, što sigurno hoće, a bude nekih jefitnijih, i tako neka kombinacija... :twisted: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

obavestenje sa eventima:

 

Dobili smo nalog da se prodaja karata za fan club pomera za sledeci petak 13.02.2009, kada krecemo i sa regularnom prodajom na svim prodajnim mestima u Srbiji.

 

Svi ravnopravno u red 13-tog ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...