Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidim niko ne ide na link što je WoI ostavio...

 

pisala sam ranije, da se pojavljuju eventimove fake karte. svi koji su kupili od tapkaroša pročitajte gornji link i dajte ovde objavite brojeve sa karata i barkodova jer neće moći da se uđe nikako sa fejk kartama kao što piše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,oni Rocker i Arucard (valjda mu je to nick) su pricali nesto o tom falsifikovanju karata... :ph34r:

 

 

 

Nego...

 

Drug KUPUJE kartu za koncert AC/DC i to za sektor "Stajanje A levo" (onaj kojeg bi svi da se rese :) ).

Daje za kartu do 5000 din. (toliko moze da skrpi).

 

Posto lik ne visi na internetu,ako neko zeli da proda to neka mi se javi na PM ili na mail ([email protected]).

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato što hoće da se guraju za fanpit.

 

 

nego lazo, sećaš se da su nam na 106 čupali barkodove sa karata na mejdenima? e pa to je zbog ovih kao "duplikata" (tako se valjda falsifikati sada zovu)

 

ne zezam se. rekao mi čovek koji im radi kontrolu ulaza (ne cepač karata nego jedan od glavnijih baja). pročitajte ovo gore što je WoI ostavio jer su izgleda razbijane fuš karte preko tapkaroša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,secam se naravno toga.

Al mi i dalje nije bas najjasnije sta oni (organizatori) imaju od toga sto ce ti sa karte otcepiti taj bar kod?

Mislim,kako time sprecavaju fals-ulaznice,i to? :ph34r:

 

 

Zašto bi se neko rešavao tako dobre karte? :)

N' da :)

Ono sto je Eileen rekla - svi bi da uzmu karte za Stajanje A desno (a ne levo) ;)

K'o sto sam i ja cekao da zamenim ovu 'levo' za 'desno' :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze mi drug (ne znam gde je to cuo/video) da ce oko stadiona biti postavljene neke ograde sa kao nekom kontrolom,tako da ce stadionu moci da pridju samo oni koji imaju vazece karte.Ostali ce morati da se udalje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nego sta nego da mi je smesno,haha :):P

Nadji ti meni prvo kartu za ovog druga,pa cu ja onda tebi :):P

 

 

EDIT:by the way,mozda je to samo neka prica sto je on cuo,nije to provereno...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisalo po novinama da će postaviti kontrolne punktove u Humskoj i onoj dole, Milutina Ivkovića valjda beše? E sad ako nađete prilaze stadionu van tih ulica, preko nekih kozjih staza or somethin'... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze mi drug (ne znam gde je to cuo/video) da ce oko stadiona biti postavljene neke ograde sa kao nekom kontrolom,tako da ce stadionu moci da pridju samo oni koji imaju vazece karte.Ostali ce morati da se udalje :)

 

 

Baš tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ljudi cemu frka?Svi koji su kupili karte na legalnim prodajnim mestima nemaju sta da brinu.Na mojoj lepo pise Feb/13/09 13:46,datum i vreme kad sam je kupio i svi ostali serijski i kontrolni brojevi.To za kontrolu oko stadiona je tacno.Takodje svi oni koji su se nadali da ce uci minut pred koncert bez karte mogu to da zaborave,NIKO bez validne karte nece uci.Eto mene u Fan Pitu. :rockdevil:

 

AC/DC 24/7

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki bi da slusaju AC/DC bez karte,eto sta je :bigblue:

 

 

 

Nego,doslo je do nesporazuma na relaciji kupac-prodavac karte,pa je oglas ponovo aktuelan :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ljudi cemu frka?Svi koji su kupili karte na legalnim prodajnim mestima nemaju sta da brinu.Na mojoj lepo pise Feb/13/09 13:46,datum i vreme kad sam je kupio i svi ostali serijski i kontrolni brojevi.To za kontrolu oko stadiona je tacno.Takodje svi oni koji su se nadali da ce uci minut pred koncert bez karte mogu to da zaborave,NIKO bez validne karte nece uci.Eto mene u Fan Pitu. :rockdevil:

 

AC/DC 24/7

 

 

Tako je!Ako imas vazecu kartu,onda samo treba da mislis kako ces videti AC DC,bar ja na to mislim.So...let there be rock!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...