Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ekipa, jos samo 7 DANA!!!

 

Stizem s vlakom 26,05 u 6 ujutro pa mislim lagano do Delta City (pojest malo KFC) i do onog drugog velikog centra (neznam kao se zove ali je na istoj strani BG). Onda lagano do stadiona... Kakva je povezanost oko BG (tramvaj, bus, etc.)?? Ili mi je bolje s taxijem???

 

Vidimo se tamo!

 

Oba tržna centra koja si naveo (drugi se zove Ušće) nalaze se na Novom Beogradu. Osim ako baš ne voliš da se voziš taksijem, ne moraš trošiti kintu. Autobuska karta za jednu neprekidnu vožnju košta 42 dinara (0,45 EUR) i možeš da je nabaviš na svakom kiosku. Od železničke stanice do Ušća koje ti je bliže hvataš bilo koji tramvaj i silaziš na drugoj posle mosta kod Hajata, pređeš Bul.Mihajla Pupina i tu si. Ako bi najpre u Delta City, samo produži tramvajem do Bul.Jurija Gagarina, ne možeš da promašiš đuntu sa desne strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba tržna centra koja si naveo (drugi se zove Ušće) nalaze se na Novom Beogradu. Osim ako baš ne voliš da se voziš taksijem, ne moraš trošiti kintu. Autobuska karta za jednu neprekidnu vožnju košta 42 dinara (0,45 EUR) i možeš da je nabaviš na svakom kiosku. Od železničke stanice do Ušća koje ti je bliže hvataš bilo koji tramvaj i silaziš na drugoj posle mosta kod Hajata, pređeš Bul.Mihajla Pupina i tu si. Ako bi najpre u Delta City, samo produži tramvajem do Bul.Jurija Gagarina, ne možeš da promašiš đuntu sa desne strane...

 

Hvala ti puno na info!!  Bas sam se nadao da cu dobit detaljan odgovor.  Eto plan napravljen... karte spremne... sad jos moram nabavit rogove i  :rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rosie

joooj...poludit ću, tak mi drago da sam našla ovaj site.HELP...iz Hrvatske sam a trebala bih iz Apatina za Bg stići na koncert.Jel ima od tamo organizirano šta direktno do stadiona?

p.s. sve mi se zakompliciralo jer imam samo pograničnu propsunicu pa ne smijem ići direktno za bg iz cro..u ilegali sam:)!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,u utorak :rockdevil:

 

 

joooj...poludit ću, tak mi drago da sam našla ovaj site.HELP...iz Hrvatske sam a trebala bih iz Apatina za Bg stići na koncert.Jel ima od tamo organizirano šta direktno do stadiona?

Hehe,ilegalac :bigblue:

 

Znas kako,kontaktiraj Personal Demon-a sa ovog foruma,mislim da je on rekao da on i ekipa idu nekim kombijem iz Apatina na koncert,pa ako ima mesta...

 

 

EDIT:pomesao sam neke stvari...

Mislim da oni krecu iz Vukovara.Mozda ti je to jos i blize.

Prelistaj malo ovu temu unazad,pa pogledaj da se nije javio neko iz Apatina,pa ga/je/ih kontaktiraj...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rosie

Znas kako,kontaktiraj Personal Demon-a sa ovog foruma,mislim da je on rekao da on i ekipa idu nekim kombijem iz Apatina na koncert,pa ako ima mesta...

 

 

Mislim da oni krecu iz Vukovara.Mozda ti je to jos i blize.

Prelistaj malo ovu temu unazad,pa pogledaj da se nije javio neko iz Apatina,pa ga/je/ih kontaktiraj...

 

 

 

E... dobar predlog...pokušat ću..thnx na pomoći

dama u nevolji..:D!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

joooj...poludit ću, tak mi drago da sam našla ovaj site.HELP...iz Hrvatske sam a trebala bih iz Apatina za Bg stići na koncert.Jel ima od tamo organizirano šta direktno do stadiona?

p.s. sve mi se zakompliciralo jer imam samo pograničnu propsunicu pa ne smijem ići direktno za bg iz cro..u ilegali sam:)!!

Ako se ne snađeš za organizovani prevoz, imaš redovnu autobusku liniju.

http://www.bas.co.rs/basweb_lat/redvoznje.asp

Od autobuske u BGu nije problem doći do stadiona. Ima više načina, najpouzdaniji bi bio pratiti fanove kojih će sasvim sigurno biti dosta u okolini stanice tokom dana. :D Možeš naravno i taksijem, a ako bi da uštediš kintu i koristiš javni prevoz, reci da ti objasnimo ovde kako možeš da stigneš.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako,kontaktiraj Personal Demon-a sa ovog foruma,mislim da je on rekao da on i ekipa idu nekim kombijem iz Apatina na koncert,pa ako ima mesta...

 

 

Mislim da oni krecu iz Vukovara.Mozda ti je to jos i blize.

Prelistaj malo ovu temu unazad,pa pogledaj da se nije javio neko iz Apatina,pa ga/je/ih kontaktiraj...

 

 

 

E... dobar predlog...pokušat ću..thnx na pomoći

dama u nevolji..:D!!

 

Ekipa i ja krecemo iz Vukovara,ide nas 13 a u minibusu postoji 14 mesta(po poslednjim podacima je bilo tako).

Na prethodnoj stranici javio se Wizard iza mene,kaze idu iz Apatina njih 20-ak mini busom,kontaktiraj njega mozda.

Sa pogranicnom mozes preci iz Vukovara komotno samo ako te pitaju na granici kazes da ides u Palanku,Apatin ili neki obliznji grad iza granice(zavisi na kom granicnom prelazu se nalazis).

Nas je 20-ak islo na Metallicu,cetvorica imali pogranicne.Na granici smo rekli da mi svi idemo u Beograd a ova cetvorica u Novi Sad :bigblue: Fino su nam se nasmejali ali nije bilo probolema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vreme nedavnog koncerta u Minhenu policija je primila preko stotinu žalbi (zbog buke), od kojih su neke bile s područja 20 kilometara udaljenog od stadiona na kojem je koncert održan.

 

Thelocale.de

 

:lol::lol::lol:

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

:opusteno::opusteno::opusteno:

 

:meshuggah::meshuggah::meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stegneš me.. ;) nevaljalice

 

joooj...poludit ću, tak mi drago da sam našla ovaj site.HELP...iz Hrvatske sam a trebala bih iz Apatina za Bg stići na koncert.Jel ima od tamo organizirano šta direktno do stadiona?

p.s. sve mi se zakompliciralo jer imam samo pograničnu propsunicu pa ne smijem ići direktno za bg iz cro..u ilegali sam:)!!

 

mislim da Feniks. ide iz Apatina. sa svojima. ako hoćeš možemo da ga pitamo ili ćeš sama..?

naravno šta da kažem osim čuvaj se Feniksa ;)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajlin, bas si me fino predstavila :uhoh::)

Zapamticu ti ja to :)

 

Koliko ja znam, ide nas oko 20, mini bus...mislim da smo puni(ne organizujem ja) ali provericu...mozda se mozemo skupiti za jedno mesto, nije tesko biti fin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Rosie

Aj fala vam svima...baš ste sumper svi.. rock 'n' roll :bend: ..evo ,upravo, nešt pregovaram pa ako zapne..opet ću vam cmoljiti!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Amsterdam sold out, ostali samo Beograd, Atina i Lisabon kao crne ovce. :)

 

Jedna zanimljivost, slušao sinoć Liniju za RnR na 202-jci, došla Jadranka Janković opet da reklamira Multimedia records, kao neka posebna akcija zbog koncerta blablatruć, a Džet priča kako je upoznao Briana Johnsona. Valjda '76 u Pinkiju bio 'cert Johna Mayalla, a Geordie bila jedna od predgrupa, i pričao Johnson u fazonu kao nema 'leba od muzike, vratiće se kući i tamo će da se bavi prodajom automobila (ako dobro zapamtih zanimanje) sa burazerom... i eto šta bi na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mafio

alo ljudi, pomagajte, doći ću vlakom i nemam pojma kako stić do stadiona, nisam nikad bio u beogradu, stižem u 6 ujutro pa ću valjda imat vremena da se snađem ali ako može kakav savet, unapred fala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donose ElectroVoice ozvucenje koje je napravljeno za Bridges to Babylon turneju Stonesa. Rosie koja jase lokomotivu je napravljena po uzoru na Honky Tonk Woman lutku sa Steel Wheels turneje Stonesa (jedna od dve, desna gledano iz publike). Predgrupa ista kao i kod Stonesa, doduse, lokalno gledano. Jedino su lokomotivu maznuli od domacih zeleznica. Ako su hteli da nas impresioniraju, trebali su da donesu Sinkansen.

 

Inace, kazu ljudi, da je ozvucenje jako i prejako i preporucuju da se ponesu cepovi za usi, zlu ne trebalo. Ja nesto razmisljam, kad sam preziveo Motorhead, ovo bi trebalo da je maciji kasalj.

 

 

Nego, ostala jos jedna karta za STAJANJE A DESNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo ljudi, pomagajte, doći ću vlakom i nemam pojma kako stić do stadiona, nisam nikad bio u beogradu, stižem u 6 ujutro pa ću valjda imat vremena da se snađem ali ako može kakav savet, unapred fala

racunam da ce biti fanova na ulicama taj dan,nije problem da pitas nekoga za upute na licu mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,u principu samo pratis ljude sa AC/DC majcama :)

Ili pitas nekog usput gde je Partizanov stadion (to svi valjda znaju).

 

Ili,ako te mrzi sve to,prelistas ovu temu nekoliko stranica unazad,znam da je neko detaljno opisivao kako doci sa zeleznicke do stadiona (kojim prevozom i to)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

"500 kW je jačina zvuka"

Holy shit! :ph34r: Ako se ja dobro sećam podataka, na Metlici je bilo 300kW, a na Bijelom Dugmetu na Hipodromu 180kW (sad razumem zašto su neki koji su bili pozadi tada tužili organizaciju jer nisu ništa čuli). Dakle stvarno bi trebalo poneti čepove, ja nisam bio na Metlici ali mogu da zamislim (a i pričali mi neki) kako je tada gruvalo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"500 kW je jačina zvuka"

Holy shit! :ph34r: Ako se ja dobro sećam podataka, na Metlici je bilo 300kW, a na Bijelom Dugmetu na Hipodromu 180kW (sad razumem zašto su neki koji su bili pozadi tada tužili organizaciju jer nisu ništa čuli). Dakle stvarno bi trebalo poneti čepove, ja nisam bio na Metlici ali mogu da zamislim (a i pričali mi neki) kako je tada gruvalo. :)

Koliko se ja sjećam da je bilo 800 kw na Metallici.Takav zvuk teško da ću ponovo čuti.I nakon 5 godina kad se sjetim koncerta jeza me hvata.

 

još 5 dana :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...