Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Gledao neko fudbal Partizan-Napredak večeras? Ja gledao nešto malo samo da bih video binu. :) (tj binu "u najavi", naravno ;) )

 

 

btw

Karta za AC/DC, stajanje A desno. Sve regularno, kupljena u Biletu, prodajem po nabavnoj ceni, 5500 dinara.

Kontakt na PP ili mail [email protected]

Aktuelno. Dakle to je je ona famozna sa kojom može da se uđe u fan pit ako dođete u prvih 1500 ljudi.

 

 

Sjebali me glupi organizatori sa onim njihovim "rasprodato" :violent: , najpre sam kupio kartu za B desno (s njom ću na kraju i da idem na 'cert) u onih prvih par dana euforije, bila jedna od retkih preostalih u Bilet servisu koje nisu za tribine, pa je bilo daj šta daš, onda kada su se naprasno pojavile za A nisu hteli da mi zamene i pritom rekoše da onih za B nema više (i zaista nije bilo tada) a da su tražene i da ću moći lako da prodam, tako da sam pozajmio 5k da bih uzeo za A, ali kao što se može videti, ovih za B desno ima u redovnoj prodaji k'o pleve, tako da bih mogao da je prodam samo ispod cene, a em što sam bankrot em što moram da vratim 5k, tako da moram da uvaljam ovu skuplju. Jbg kad nisam verovao samom sebi da ovo nema šanse da se rasproda. :udri:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma budale. Isto sam i ja tako jos u februaru kupio dve karte (3900) jer su to jedine karte za parter koje su ostale. Rekose mi lepo mogu da zamenim uz doplatu ako bude bilo drugih i naravno sada ne moze :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obezbeđenje treba proći na više mesta.

Da,da,vreme je da pocnemo da kujemo plan :)

 

 

@ ova Mortisha93:e,imam ja predlog.

Dodjes ti u ponedeljak do Novog Sada,tu prespavas kod mene i onda idemo sutra na koncert.

Sjajna ideja,zar ne? :)

 

 

EDIT:

@haker:mozda da ponudis i pivo uz tu kartu,mozda ti se neko javi ;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mgrobar

nesto nas slabo gotive ikone iz australije...ako se nesto nepromeni,slecu na dan koncerta u 18h i lete za atinu odmah posle koncerta...ako se neslikam sa njima...bolje da se ubijem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra cu ovde postaviti detaljno kako se ulazi u wavebreaker :)

 

Jer sam dobio 2 razlicite informacije: 1. 1500 koji dodju na do tog ulaza dobijaju narukvice i kasnije se vracaju..... i rulja se skuplja na tom ulazu i 1. 1500 koji udju kada se otvore kapije xD

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne otkažu. hahaha Vala kako smo krenuli ovog meseca, ništa me ne bi čudilo, Depeche Mode otkazan par dana ranije, Destruction i Joe Bonamasa na sam dan, na Circle II Circle i Manticoru došlo 50 ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prognoza vremena za 26. maj sa web stranice RHMZ:

Maks. temperatura: 31°C

Min. temperatura: 17°C

Pretezno suncano

 

To je to :pivopije: Zao mi samo sto najvjerovatnije necu doci rano pred stadion, nego cu da banem u masu unutra, ali nevermind, u svakom slucaju ce biti narodno veselje :pivopije:

 

offtopic: nisam znao da je i Bonamasa otkazao..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ortak prodaje dve karte po tri hiljade dinara (reč je o kartama koje vrede 5500 din). NISU FEJK niti bilo šta slično. Ukoliko je neko zainteresovan, neka mi se javi na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...