Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad sam se ja ovako zajebao, mož' da zamisliš kako su se zajebali tapkaroši, uložili kintu, pokupovali gomilu karata...

Heh,oni se NIKAD ne zajebu.

Ili karte nabavljaju po nekim veoma sitnim (smesnim?) cenama ili cak mozda i dzabe.

 

Tako da - za koliko god da je prodaju,nikad nisu u gubitku... :violent:

 

 

By the way,ne znam ni ja tacno satnicu,al recimo da je ovako nesto:

15h - otvaraju se kapije

18h - pocinje koncert (prva predgrupa;by hte way,ni ne znam koje su predgrupe :ph34r: )

Kapiram da ce predgrupe svirati po 30-45 min + 15 min. pauze izmedju njih + bar jedno pola sata-45 min. pauze dok postave binu za AC/DC...znaci da pre 8 AC/DC ne pocinju :)

Mozda oko 8-8.30...

 

 

PS

Lazo hvala za pivo,sinoc u NS!

No frx :pivopije:

 

 

E da,ovo me podsetilo...

 

Svako ko mi je obec'o pivo pre koncerta nek mi se sam javi,da ga ne bi jurio tamo oko stadiona :)

Ako bude cutao - stavljam ga na vecni mod-preview :twisted::)

Cheers! :alkos::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim do 19h i sad da te Bog ubije ne znam dal da molim kolegu da dodje da me smeni u 18h ili ne...

Odem na Komunin sajt - od podataka nista...

Broj telefona - nista...

Prijavljeni na stambenu zgradu u K.Viseslava - nista...

u Eventtimu ne znaju nista...

 

Ciganija.Milu im majku jebem!

Pa ne moze covek da sazna preciznu satnicu!Zamisli!

 

Imam tu A desno kartu al kad radim pa ne mogu stici u prvih 1500...a i jedu govna..sto za to opet nisu prodavali odredjen broj karata i cao a ne ovako.

Amaterski kao i sve kod nas sto se organizuje.

Ja sam pola sata nakon pocetka prodaje sa burazerom hteo onu od 11000 kaze nema...

Posle valjda bilo...seronje...

 

 

Dodje mi da bi voleo da bubnjar (najmanja steta) dobije srcku i da se otkaze koncert pa da smradovi puknu za sve ove troskove a da moraju vratiti pare za karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли је било промена у сет листи и да ли ће нас изненадити са неком новом песмом? :rockdevil:

Od početka stadionskog dela turneje im je ova set lista (dodali Dog Eat Dog):

 

01. Intro/Rock 'n' Roll Train

02. Hell Ain't a Bad Place to Be

03. Back in Black

04. Big Jack

05. Dirty Deeds Done Dirt Cheap

06. Shot Down in Flames

07. Thunderstruck

08. Black Ice

09. The Jack

10. Hells Bells

11. Shoot to Thrill

12. War Machine

13. Dog Eat Dog Video

14. Anything Goes

15. You Shook Me All Night Long

16. TNT

17. Whole Lotta Rosie

18. Let There Be Rock/Guitar Solo

19. Highway to Hell

20. For Those About to Rock (We Salute You)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovako,drugari i drugarice,ćika Peca će sutra biti na koncertu acedecea,piće,i ćesto ići do vecea.Šalu na stranu,biću na trebinama,na istoku,pa ko me spazi,i oće se druži,dobro je došo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da lozite ljude za te karte od 200 dinara. To moze za Pepperse ili za Depeche Mode kad se cetvrtina karata podeli u nagradnim igrama. Kad neki matorac popije pivo ili neka baba zivka na radio kvizove na temu "kol'ko oraha ide u strudlu" onda mogu da ih daju i za 200 i profitirali su. Za ovo nisam primetio ni jednu nagradnu igru tako da ne verujem da ce biti karata po toj ceni. Druga stvar: koliko sam procitao, u opremu benda su ukljucene i one vrteske za brojanje ulaza tako da Maksa moze da deli karte dzabe ali ce na kraju morati iz svog dzepa da plati razliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš bezveze što se kapije otvaraju u 15h... Ko će 6 sati da se prži na onom suncu... :violent::udri:

što reče čovek gore bolje da su prodavali posebne karte za fan pit, pa da mogu da dođem kad oću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Najstrože je zabranjeno unošenje bilo kakvih, profesionalnih ili amaterskih fotoaparata ili kamera. Organizatori upozoravaju da će aparati, kao i piće u bilo kakvoj ambalaži, biti oduzimani na ulazu.

 

U prevodu, slikajte AC/DC mobilnim telefonom."

 

Satnica koncerta:

 

15.00 Otvaranje kapija

18.45 Predgrupa - Amajlija (Novi Sad)

19.45 Predgrupa - Answer (Irska)

21.00 AC/DC

23.00 Kraj koncerta

 

(MONDO)

 

Otkud onda ovoliko snimaka na youtubeu? Ljudi imaju dobre mobilne koji nisu sumnjivi obezbedjenETu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest zeljko74

Pre sat vremena sam bio ispred partizanovog stadiona.Postavljena je ograda,koja se kanalise na glavni ulaz iza severne tribine gde se naslazi ona rampa sa kucicom,znaci ne moze se prici stadionu osim na ulaze koje se vezu na tu ogradu,bina je skoro zavrsena,ogromna,video sam samo gornji deo sa severne strane,bas kada sam naisao postavljali su ona dva crvena kacketa sa rogovima na vrhovima bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...