Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Pa predgrupa 2 je The Answer a ne znam da li ce biti jos neko pre njih. Moguce da ce biti neki domaci bend. Nemam informaciju, samo pretpostavljam.

 

Inace, za stadionske svirke su ubacili i Dog Eat Dog. Ne znam da li da se radujem zbog toga sto ce je svirati ili da tugujem sto ce je pevati Johnson.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je l' istina da vec u 15 h otvaraju kapije umesto u 18 h?

 

 

Tako je.Kapije se otvaraju u 3 sata.Provereni info.

 

Ja se izvinjavam za ono lupetanje gore u ponudi za karte a ne radi mi edit pa moram ponovo:

 

Prodajem 2 karte za stajanje A DESNO (gore pise levo). Detalji na [email protected].

 

 

Sto se tice satnice, video sam negde kako je najavljeno za Barselonu:

 

18.00 otvaranje stadiona

19.45 predgrupa 1

20.45 predgrupa 2

22.00 AC/DC

 

 

Predgrupa za celu evropsku turneju je The Answer koji su svirali i pre Stonesa na Uscu. Verovatno se na samom pocetku ubace i neki lokalci.

 

 

Ne.Kapije se definitivno otvaraju u 3.To znam sigurno.A za satnicu pretpostavljam:6 prva predgrupa,7 Answer i u 8 ili 9 legende.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zentralstadion,Leipzig,13.3.2009.Ovo je prvi datum Open Air Tour-a i ovo je setlista do kraja pa i za Beograd.Mozda eventualno ubace neko iznenadjenje na koncertu na kom ce snimati dvd(najverovatnije London,Dablin ili Glazgov).Sto se tice,Dog Eat Dog,odlicna stvar naravno ali moja zelja kao dodatak Open Air setlisti je bila Bad Boy Boogie.

 

Rock N' Roll Train

Hell Ain't a Bad Place to Be

Back in Black

Big Jack

Dirty Deeds Done Dirt Cheap

Shot Down in Flames

Thunderstruck

Black Ice

The Jack

Hells Bells

Shoot to Thrill

War Machine

Dog Eat Dog

Anything Goes

You Shook Me All Night Long

T.N.T

Whole Lotta Rosie

Let There Be Rock

 

Encore:

Highway to Hell

For Those About to Rock (We Salute You)

 

 

AC/DC 24/7

 

svaka čast ljudi, kad postigoste sve to.

mene posao mnogo skrenuo sa koncerata i odvojio me od muzike. ali polako i sigurno se vraćam u stare vode i mnogo mi je lepo zato :pivopije:

 

 

Pa Ajlin,it's good to be back.Jos ako na gig dodjes u crnom,bice Back In Black.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ne bas.Jedan od malobrojnih.Budapest 23.3.2009 1st gig,Belgrade 26.5.2009 2nd.

Fino je to.

Al' Barton ih je gledao jos '91 :):pivopije:

 

 

najveca jeres - nema Stiff Upper Lip

Auh,mo's misliti.

Mozda za nekog ko ima 10 godina i ko je juce cuo za AC/DC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to kažem, dog eat dog!

ovo me tera na blud i bežanje sa posla ;) i'll consider

 

 

Pa Ajlin,it's good to be back.Jos ako na gig dodjes u crnom,bice Back In Black.

 

 

eh, crna majica, farmerke, bele patike.

back in black je u glavi :pivopije:

 

da priznam, spaslo me to što sam sada konačno stacionirana na jednom mestu, slučajno zvanom beograd :wub: i mogu da planiram socijalni život. prednosti normalnog života... videti acdc uživo... hellyeah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos 11 dana :rockdevil:

 

 

Nego,sta sam ja sinoc sanjao :)

Kao,pocinje koncert (jos ovi iz benda nisu izasli,ali pogasila se svetla i sad ce da izadju),ja jos napolju pijem pivo (haha :) ),trcim unutra,dotrcavam,kad onooo...u nekoj prasini ('bem ti partizanov stadion,kad je u mom snu tamo prasina,a ne trava :) ) 10-15-ak ljudi (posetilaca) stoji u Fan-pitu,a sve ostalo (taj deo "Stajanje A",ispred bine,iza fan-pita) manje-vise prazno :ph34r: Jedino ja i jos 10-ak njih stojimo tu i kao,cekamo da nam obezbedjenje da znak da mozemo da udjemo u taj fan-pit (koji prima 1500 ljudi :) ).

Al su zato tribine bile popunjene skroz :)

Sto je najveci fazon,izlaze AC/DC i krecu (ne secam se sa kojom pesmom :udri: ),Brian peva k'o lud,sve OK (nas,ajde - 20-25 ispred bine skacemo ko ludi :) Ostali su na tribinama),kad posle 3. pesme odlaze ovi sa bine.I nece vise da sviraju,haha :) Kao,premalo je ljudi u prvim redovima :) :) :)

 

 

E,svasta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznanik prodaje Fan Club kartu za 80 Evra.Ako je neko zainteresovan neka se javi ovde na forumu pa cu vas ja spojiti.Karta je validna i ako je potrebno moze da se ode do Eventima da se proveri u njihovom sistemu pa tek onda placanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ni Cold Hearted Man (smrc)...

 

Nego ljudi, daj neko ko jos nije kupio karte da se javi. Prijatelj sa zenom ne moze da ide pa imam dve karte viska. Dakle A desno, 2 kom. Nema boljih mesta.

 

 

Znas kad ce da sviraju tu pesmu live?Nikad.Nje cak nema na CD izdanju Powerage-a,samo na Lp-ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino je to.

Al' Barton ih je gledao jos '91 :):pivopije:

 

 

 

Auh,mo's misliti.

Mozda za nekog ko ima 10 godina i ko je juce cuo za AC/DC.

 

 

Koji,Richard? ;) Sto jeste,jeste ali na kraju brojka je ista.

 

its a loooong way....

such a long waaay

 

 

if you wanna rnr.... eto ni to nema a to nema šanse da sviraju :)

 

 

To nikad nece svirati,respect prema Bonu,uz to Brajan ne zna da svira gajde. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...