Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi eo vam torrent .,,.,.AC/DC live belgrade!!!

 

http://masters-tb.com/details.php?id=37344...list=1#filelist

 

Uzivajte,.,.samo se morate registoravati na sajtu.

 

:rockdevil:

 

Хвала ти гдје чуо и не чуо.Снимак је веома добар.Народе скидајте исплати се.Активних сидса има на бацање.Константно 40-50.Понајвише мађара и бугара,мада нађе се ту и холанђана,амера,канађана....Ја сам свуко концерт за 15-ак сати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom...

 

 

Kad se ovaj koncert nije rasprodao (ko bi rekao kako je krenula medijska kampanja u pocetku),vise ne zurim sa jurnjavom da kupim kartu sto pre.A u k...! :angry:

Samo sam zivce izgubio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali što pri registraciji za torrent piše dole SING UP :D hahaha

Genijalno!

 

Evo vam i ovde download istog torrenta - ja ga skinula i zakačila za ljude koje mrzi da se reguju kao što je mrzelo i mene :D

http://www.sendspace.com/file/gu6h2a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,jedan lik iz NS-a,koji je to lik...

 

 

Ladno je tog dana (u utorak) ustao ujutru u pola 6,otisao za BG,uzeo odmah taksi na autobuskoj (do partizanovog stadiona ga iznelo 1560 din.,haha :):rockdevil: ) i stigao tamo negde pre 8 a.m.Usao je na stadion naravno oko 4 (kad su poceli da pustaju unutra).

 

I kad sam ga pitao "Pa jebote,KOJI JE TEBI KURAC??? (posto znao da nije od onih sto seku vene na AC/DC),on mi je odogovrio "Pa znas,ja sam procitao u novinama da se ocekuje veliki broj ljudi,i da ce biti guzve,pa sam mislio da necu moci da udjem na stadion na vreme,pa sam zato hteo sto pre da zauzmem mesto u redu ispred..."

:uhoh::udri:

 

 

E jebote,koji je to lik... :):uhoh::mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...