Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Ja meni nabavio plakat za ovaj koncert...

 

Gde ? Ajd' nabavi i meni zivota ti,imash 3 piva od mene kad dodjesh u Bg!Poshteno ?

 

 

Bas tako... a rekao bih da nema dovoljno penzosa-burzuja pa da se napune tribine i tako upotpuni slika punog stadiona...

 

To ti kazem ...

 

 

I sta vas boli uvo da li ce biti puno ili ne, smarate, kao i za Maidene...valjd aidete na koncert radi sebe i svog uzivanja...boli me uvo koliko ce ljudi biti...

 

Pa prvenstveno zbog sebe i svog uzivanja naravno,e sad ako bude krcat stadion utoliko bolje,mada to u sushtini nije bitno,slazem se !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@4olic:jeste,tacna je.

Pogledaj postove na predhodnoj/onoj tamo strani.

 

 

Btw, za nas koji planiramo da slušamo čert iz obližnjeg šumarka ovo je odlična vest, nerasprodat koncert znači da su se tapkaroši debelo zajebali i da ću moći da uđem u bilo koji sektor za 200-500 dindži... :rockdevil:

Mozda na bis upadnete za tol'ko para :mhihi::bigblue:

 

 

Gde ? Ajd' nabavi i meni zivota ti,imash 3 piva od mene kad dodjesh u Bg!Poshteno ?

Pa...videcu da potegnem veze i vezice ( :) ) i nabavim ti plakat :bigblue:

Sve za pivo :pivopije::D

 

Samo da se jednom iscimam do BG-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@4olic:jeste,tacna je.

Pogledaj postove na predhodnoj/onoj tamo strani.

 

 

 

Mozda na bis upadnete za tol'ko para :mhihi::bigblue:

 

 

 

Pa...videcu da potegnem veze i vezice ( :) ) i nabavim ti plakat :bigblue:

Sve za pivo :pivopije::D

 

Samo da se jednom iscimam do BG-a...

 

Onda brate dogovoreno :) ,ti meni plakat,ja tebi 3 piva gde god. u Bg-u ... :pivopije: :pivopije: :pivopije::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, meni je uvek matematika išla loše...

Evo, neka bude 8200 dinara! :)

Naravno misteriozni "poklon paket" od AC/DC-ja ide meni :D

 

Zapravo motiv je da neko ko nema kreditnu karticu može da naruči te karte preko mene.

Jbga, želim da učinim pravim AC/DC fanovima i da se tapkaroši useru od... zlosti! :)

Daklem, meni karte stigle, uzeo i dve viška a ako me neko baaaš zamoli (mislim na Lav7) mogu da nabavim i još 4! :D

Sve za Fan Club.

Ovakve: acdc.jpg

 

Cena 8200. Ko voli, nek izvoli. Prijava na: [email protected]

Hvala stiviju na ispravci :D

 

PS. Ja očekivao da će ljudi da me zatrpaju mailovima kad vide da prodajem karte za Fanclub po 8000 al ništa... beda :)

 

Zasto si sakrio serijske brojeve na karti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda brate dogovoreno :) ,ti meni plakat,ja tebi 3 piva gde god. u Bg-u ... :pivopije: :pivopije: :pivopije::rockdevil:

Dogovoricemo se :pivopije:

Samo prvo da vidim dal mogu da ti nabavim to...

 

 

Zasto si sakrio serijske brojeve na karti?

Pa brate,zato sto je ovo internet :D

I sto svako moze,na osnovu toga sto je covek ostavi tu sliku,onda da uzme,skenira,napravi,izmajmunise nekako sebi takvu kartu :D

I onda Arucard ostane bez "svoje" karte :)

 

Zato je sakrio te brojeve...

 

 

EDIT: @d5rovic: priznaj,na kojoj si nagradnoj igri dobio te karte? :bigblue:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pratio temu neko vreme ali na Eventimu imaju da se naruce ulaznice i to od svake vrste ;)

Ko zna-mozda ja i odem na ovo,karata izgleda ima a onaj pocetni hype u fazonu "kupujte dok jos ima" je izgleda bio navlakusa da se prvi talas sto bolje rasproda :mhihi:

 

Apsolutno tako ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim na "Fan Club" a ne "Fan Pit" (moja greska). Jer za Fan Club bez karte neces moci uci. Isto tako je poseban ulaz za Fan Club.

 

aha :da: desno je fanpit i tu je ko pre njegovo je, a levo (tu sam ja) je fan club i tu će moći da uđu samo članovi fc-a. zato sam se malko nervirala što mi nije stigla karta stanjaje A desno, al' ruku na srce ne bih imala nerava da se guram i da čekićam ispred hale čitavo jutro ne bih li upala tamo, da ne pominjem da se ide pravo iz kanca. :) sako ću da gurnem u ranac

Share this post


Link to post
Share on other sites

al' ruku na srce ne bih imala nerava da se guram i da čekićam ispred hale čitavo jutro ne bih li upala tamo, da ne pominjem da se ide pravo iz kanca

а која је фора са гурањем испред хале? је л' то као неки бараж у гурању, ко прође, сме да се такмичи у гурању испред стадиона?

 

 

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovoricemo se :pivopije:

Samo prvo da vidim dal mogu da ti nabavim to...

 

 

 

Pa brate,zato sto je ovo internet :D

I sto svako moze,na osnovu toga sto je covek ostavi tu sliku,onda da uzme,skenira,napravi,izmajmunise nekako sebi takvu kartu :D

I onda Arucard ostane bez "svoje" karte :)

 

Zato je sakrio te brojeve...

 

 

EDIT: @d5rovic: priznaj,na kojoj si nagradnoj igri dobio te karte? :bigblue:

 

 

Moze biti,moze biti,ali ne verujem da je to razlog.Sken koji postavljen na forumu je u nedovoljno dobroj rezoluciji za stampu,tako da nema sanse da bilo ko moze da izmajmunise nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda brate dogovoreno :) ,ti meni plakat,ja tebi 3 piva gde god. u Bg-u ... :pivopije: :pivopije: :pivopije::rockdevil:

Imaš plakate (nove) u centrali Eventima u Bulevaru Zorana Đinđića (ex Bul. AVNOJ-a) 77. Džabe, naravno. Ja uzeo, samo zaboravih da vidim da nemaju za još koji zanimljiv koncert.

 

Nisam pratio temu neko vreme ali na Eventimu imaju da se naruce ulaznice i to od svake vrste ;)

Ko zna-mozda ja i odem na ovo,karata izgleda ima a onaj pocetni hype u fazonu "kupujte dok jos ima" je izgleda bio navlakusa da se prvi talas sto bolje rasproda :mhihi:

Jebo im ja pas mater! Sad mi cim kako da skrpim za ove ranije koncerte. :violent:

Karata ne da ima, nego za izvoz, mogu slobodno da puste prodaju i za ostale države! Evo i još jednog prodajnog mesta: http://www.mac.rs/ponuda/acdc.html

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze biti,moze biti,ali ne verujem da je to razlog.Sken koji postavljen na forumu je u nedovoljno dobroj rezoluciji za stampu,tako da nema sanse da bilo ko moze da izmajmunise nesto.

Nasi ljudi su ti cudnovate vocke,sta sve nisu u stanju da urade,ne bi verov'o :D

 

 

Imaš plakate (nove) u centrali Eventima u Bulevaru Zorana Đinđića (ex Bul. AVNOJ-a) 77.

Kurvoooo,unistavas mi pos'o,hahahaha :)

Nema piva za tebe sad :)

 

 

@Ronnie_Wood:e da,mozes i tamo da pitas da ti daju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi ljudi su ti cudnovate vocke,sta sve nisu u stanju da urade,ne bi verov'o :D

 

 

 

Kurvoooo,unistavas mi pos'o,hahahaha :)

Nema piva za tebe sad :)

 

 

@Ronnie_Wood:e da,mozes i tamo da pitas da ti daju :pivopije:

 

Videcu,mozda odem da pitam,ako me ne bude mrzelo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...