Jump to content

Okup: 28.03 18h * Park SKC * Okupljanje Povodom Istorije vol 4


Zen

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolje na kratak rok, ali ako ih hoćeš i posle 20 godina, onda ne.

 

To onda vazi i za oba pola.

Ne vidim zasto bi onda neka cica trpela dedu pored sebe ili frajer babu, ako imamo iskljucivo seksualnu privlacnost kao kriterijum odabira, iskljucujuci sick fetishe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da oglasim povodom te teme mislim da naravno treba da postoji odredjeni interval ispod koga ne treba da se ide.e sada koliki je to je pitanje.ja sam pitao jednog lika od 23 i on mi je rekao da je za mushkarca pogresno da ima devojku koja je vise od tri godine mladja od njega.a pitao sam drugog lika od 29 koji je inace po izgledu i naravi veci jebac i on mi je rekao da je sve preko 15 uredu.sada sam zbunjen koja treba da bude donja granica.neznam ni sam

 

uglavnom ne preporucujem vama starijim da jebete maloletnice,znam da je ponekada tesko jer one same traze da budu jebane ali ono sacekajte da napune 18 pa ih jebite legalno ko ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

uglavnom ne preporucujem vama starijim da jebete maloletnice,znam da je ponekada tesko jer one same traze da budu jebane ali ono sacekajte da napune 18 pa ih jebite legalno ko ljudi

 

Kako poetski rečeno :)

 

Gde je Princ btw? Otišao da se žestoko napali da dovete kitu do 20 cm? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da oglasim povodom te teme mislim da naravno treba da postoji odredjeni interval ispod koga ne treba da se ide.e sada koliki je to je pitanje.ja sam pitao jednog lika od 23 i on mi je rekao da je za mushkarca pogresno da ima devojku koja je vise od tri godine mladja od njega.a pitao sam drugog lika od 29 koji je inace po izgledu i naravi veci jebac i on mi je rekao da je sve preko 15 uredu.sada sam zbunjen koja treba da bude donja granica.neznam ni sam

 

uglavnom ne preporucujem vama starijim da jebete maloletnice,znam da je ponekada tesko jer one same traze da budu jebane ali ono sacekajte da napune 18 pa ih jebite legalno ko ljudi

 

Sve je u odgovoru zasta ce ti devojka. Ako je samo kres kombinacija sve od 15 pa nadalje je okej, ali za devojku onako za duze ja lichno nebi ishao ispod 2, maks 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vi mislite kako hocete ali meni nije uredu da neko ima vise od 20 jebe devojku od 15

 

Slažem se, a nije u redu ni da laže za veličinu kurca. Ako ima nešto da dokaže, neka stavi sliku, kao ti, a ne da piše, to može i moja baba Kurana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A minute ago

In: Meridijan Super Liga

By: Shamandalie

 

Drz'te gace. :)

videh sad. ma laganica, nece ona jos dugo to da provali, kad joj je tesa poslao link diriktno na fejs a nije skontala, morgen malo ce sad da provali :) :) :)

 

EDIT: evo nije vise online :) :)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

a steta krivo mi je..voleo bi da je videla sve dok je jos 8mi mart

 

8.mart je glup praznik, paznju zenama treba davati svaki dan, time se pokazuje da ti je stalo, a ne samo na 8.mart...

Dakle Teso, ti njoj salji poklone svaki dan, onda ces biti pravi muskarac!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...