Jump to content

Okup: 28.03 18h * Park SKC * Okupljanje Povodom Istorije vol 4


Zen

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Јавља ми се да би на овом окупљању могле пуцати пичкице и кичме у чвориће савијене бити, те ћу се потрудити да будем ту и гледам то. Уживанција.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... I prebacite ovo u deo gde su koncerti, ovde niko nece videti.

Znači, ovo je neko ko sigurno posećuje okupe, jer na ovaj podforum ljudi baš i ne zalaze.

Kao sto rekoh,imate MSN,chat,PMS,e-mails,kurac-palac,pa obavestite sve zainteresovane :da:

 

Teme o okupima ubuduce ostaju OVDE :pivopije:

 

 

Neverujem. Poshto nedolazi na Flejmse, neverujem da bi se zbog okupa cimao do BGa. :)

Ni ja ne idem na In Flames-e (ne svidja mi se taj njihov novi fazon),pa cu verovatno morati da propustim svo ovo 'merenje kurceva' live :)

 

Све највеће фаце су од неких 1,73 до 1,76 . Нпр :

...

Ахл Роуз

Jaooooooooooooooo,ne pisi njegovo ime cirilicom (tj. tako) :violent:

Sledeci put dobijas warn za to :)

 

 

uglavnom ne preporucujem vama starijim da jebete maloletnice,znam da je ponekada tesko jer one same traze da budu jebane ali ono sacekajte da napune 18 pa ih jebite legalno ko ljudi

Hahahahaha,kakva recenica,underground :) :) :):rockdevil:

 

 

 

------------------

Nesto,razmisljam posle svega procitanog ovde,da vam se otvori tema na Sve i svasta gde mozete diskutovati o centimetrima (kurceva,visine,sisa...ovo-ono) :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za najavu da opet neće doći puno devojaka, imam da kažem sledeće:

 

Nije mi baš najjasnije zašto se cure plaše iskrenosti. Valjda bi trebalo da bude obrnuto. Kad ja otvoreno kažem curi da bih je karao, onda nije logično da me se ista plaši ili da joj bude neprijatno sa mnom, jer sam joj otkrio svoje namere. Volim lepe devojke, volim siguran sex i tu nema ničeg nenormalnog, a ako otvoreno to i priznam, onda je to samo plus. Pa neću sigurno ništa da uradim protiv njihove volje, nisam ja nikakav siledžija, dođavola. Kako bilo ko može tako nešto o meni i da pomisli? Ja bih rekao da je mnogo logičnije da se cure plaše naizgled ljubaznih i učtivih muškaraca, jer ne znaju njihove prave namere. Pas koji laje ne ujeda, ujeda podmukla zmija.

 

Dakle, ako ima onih članica foruma koje zbog mene ne žele da dođu na okup, naročito posle ovog objašnjenja, onda su ili glupe, ili imaju neki drugi razlog zbog koga neće da dođu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...