Jump to content

Najbolesnija death metal pesma


darkmiss

Recommended Posts

vidim nemate ovako nesto... ovde mozete da pisete sve odvratne stvari okje cujete u death-u.

my personal - fucked with a knife (ne secam se ko to peva). to slusa jedan moj drug... bolest :puke:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

fucked with a knife moze da se takmici za najsmesniju pesmu u metalu.

mislim da je najbolesnija turn the page od metallice

 

 

hahahahahaha.... zasto?! :huh: sta fali toj pesmi...? msm, licno je bas i ne volim, ali definitivno nije gora od cannibal corpse-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bre lock,tema je baš dobra.Ja bi dodao one što nose one strašne maske,kada sam ih video na evroviziji pre par godina dve noći nisam mogao da zaspim od straha

 

to oni lordovi??

ako su oni death metal, onda je njihova pobednichka pesma najbolesnija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bre lock,tema je baš dobra.Ja bi dodao one što nose one strašne maske,kada sam ih video na evroviziji pre par godina dve noći nisam mogao da zaspim od straha

 

 

hahahahahaha, lordi! oni se samo glupiraju, realno nisu uopste strasni, ni moju babu ne bi uplasili!!! :)

imaju dve nove pesme i to je to! glupi su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to oni lordovi??

ako su oni death metal, onda je njihova pobednichka pesma najbolesnija...

 

Pa jesu metalika,sad ne znam koja vrsta

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaha, lordi! oni se samo glupiraju, realno nisu uopste strasni, ni moju babu ne bi uplasili!!! :)

imaju dve nove pesme i to je to! glupi su...

 

 

Ne bi baš rekao da se glupiraju,vidi im se u očima da su zli.Ne znam za tvoju,ali moju baku su baš uplašili,morala je da popije dva nitroglicerina

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim nemate ovako nesto... ovde mozete da pisete sve odvratne stvari okje cujete u death-u.

my personal - fucked with a knife (ne secam se ko to peva). to slusa jedan moj drug... bolest :puke:

 

Po retardiranosti posta bih rekao da je fejk nalog, ali nakon detaljne inspekcije sam utvrdio da nije, što je još strašnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRAGI POZNAVAOCI MATERIJE! VI STE TOLIKI DEBILI DA VAMA CEO DJERDAP NE BI BIO DOVOLJAN ZA ELEKTRO SHOK TERAPIJU!!!! SHTA VI ZNATE O MUZICI? IMATE ZNANJA KOLIKO I PROSECHAN OBOZAVAOC JELENE KARLEUSHE! IZADJITE MALO IZ VASHIH SOBA I PREKINITE DA GLUMITE TROO METALCE TAKO SHTO CETE MRZETI CEO SVET I NADJITE JEBENI ZIVOT! NIJE ZIVOT SAMO NA OVOM FORUMU I NA NETU UOPSHTENO, POSTOJI NESHTO I VAN TOGA. hvala najlepse. ^_^^_^^_^

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRAGI POZNAVAOCI MATERIJE! VI STE TOLIKI DEBILI DA VAMA CEO DJERDAP NE BI BIO DOVOLJAN ZA ELEKTRO SHOK TERAPIJU!!!! SHTA VI ZNATE O MUZICI? IMATE ZNANJA KOLIKO I PROSECHAN OBOZAVAOC JELENE KARLEUSHE! IZADJITE MALO IZ VASHIH SOBA I PREKINITE DA GLUMITE TROO METALCE TAKO SHTO CETE MRZETI CEO SVET I NADJITE JEBENI ZIVOT! NIJE ZIVOT SAMO NA OVOM FORUMU I NA NETU UOPSHTENO, POSTOJI NESHTO I VAN TOGA. hvala najlepse. ^_^^_^^_^

 

Na skali od 0-100, ti si retardirana za 90, ali pošto ti je tek 16 leta, da ti dam popust pa da bude 80.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...