Jump to content

Okup: 28.03 18h * Park SKC * Okupljanje Povodom Istorije vol 4


Zen

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Princ - Vidis, potrudicu se svim silama da dodjem, makar na 10 minuta da vidim tebe, da popricam sa tobom, eventualno da ti lupim samar.

 

I treba. Lik te drka non stop i treba da ga isamaras. :pivopije:

 

@Satan: Ja nisam Zagor, ja sam Himen! :)

I meni obe varijante okupa odgovaraju. Malo hopa-cupa, a moze i fajt, cisto da razbije monotoniju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bih mogla i to da uradim posto sam ja superkul, ali za ljude za koje mislim da su picke i nekulturni i bezobrazni, volim ja licno da ih pogledam u oci, cisto da ih pitam sto su picke i tako to.

Tako da, nemoj da brines, necu nikog da saljem ko ima vece misice od tebe (sto nije tesko izvodljivo ) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bih mogla i to da uradim posto sam ja superkul, ali za ljude za koje mislim da su picke i nekulturni i bezobrazni, volim ja licno da ih pogledam u oci, cisto da ih pitam sto su picke i tako to.

Tako da, nemoj da brines, necu nikog da saljem ko ima vece misice od tebe (sto nije tesko izvodljivo ) ;)

Joj znam ja jednog momka koji je dobar sa tobom.Mica mala   :mhihi:

 

 

 

Kako volim ovaj forum. :mhihi:

O_RLY-Quite.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

boli me kurac da dolazim na okupljanje idem da se bijem za prve redove za Flejmse

 

Nepravilan ti je ovaj rezon. Prvo, ima ovde mnogo većih fanova In Flamesa koji svejedno dolaze na okup. Drugo, imaš bar 2-3 sata pre odlaska na koncert fore da izblejiš na okupu. Treće, hvala na informaciji, ako ne ostane mesta u prvom redu dok ja dođem, znam koga da kikujem i ubacim se umesto njega :)

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepravilan ti je ovaj rezon. Prvo, ima ovde mnogo većih fanova In Flamesa koji svejedno dolaze na okup. Drugo, imaš bar 2-3 sata pre odlaska na koncert fore da izblejiš na okupu. Treće, hvala na informaciji, ako ne ostane mesta u prvom redu dok ja dođem, znam koga da kikujem i ubacim se umesto njega :)

axaxaxaxaax

 

salim se bre naravno da dolazim nego se sad malo zajebavam :)

dolazimo Sendmen Killing Hend i ja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se budete tukli, nista od mene na okupu :)

 

Cekaj, ne moze bez tebe, ti si glavna nagrada za pobednika :D

 

@Princ - Vidis, potrudicu se svim silama da dodjem, makar na 10 minuta da vidim tebe, da popricam sa tobom, eventualno da ti lupim samar.

 

Samo jedan samar? Ne budi skrtica, daj vise, nije tesko bti fin :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...