Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Uzela ja neke jeftine djushe u hmu nisam ih jos probala. Plastika plastika, al ne vidi se iz daleka.

 

Sw, te neke upper arm bands bracelets sam videla na etsy, neke mnogo lepe. Al sad ne mogu da ih nadjem :(

 

Ja to ne mogu da nosim. Vise su mi i kaputi postali tesni sto od nosanja deteta, sto od sporta. Mogu da se slikam i da kacim 'not even flexin bro' slike. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzela ja neke jeftine djushe u hmu nisam ih jos probala. Plastika plastika, al ne vidi se iz daleka.

 

Sw, te neke upper arm bands bracelets sam videla na etsy, neke mnogo lepe. Al sad ne mogu da ih nadjem :(

 

Ja to ne mogu da nosim. Vise su mi i kaputi postali tesni sto od nosanja deteta, sto od sporta. Mogu da se slikam i da kacim 'not even flexin bro' slike. :(

 

Ima zanimljivih na sajtu, svidjaju mi se one kao za pirsing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

obavezno, nego stalno sam u nekoj žurbi i iz busa ne vidim da li se negde zavukao, al ovih dana sam slobodna, pa ću da ga nađem i da potrošim ovo malo para što sam uštedela :D ja to kao kupujem za poklon, a potajno planiram da i sebi opet nešto kupim, neće se dobro završiti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

danas konstatujem da mi je crkao plasticni swatchkoji nosim kad vozim bajs i idem na bazen ( i diivan je jer je i solarni)

u stvari, nije crkao kao takav, on savrseno radi

ali mu se plastika kucista, na mestu gde se uvrce metalni poklopac za bateriju, izlomila

i tu nema pomoci

(ipak cu probati gaffer tape za sledeci odlazak na bazen)

moj zakljucak, pa sat je ionako iz 1995, cudo da se plastika ranije nije okrunila

ja sam cjorava, nosim sat na bazen da vidim koliko ej sati, ne treba mi sto brojcanika i sat koji je budzast, sto jednostavniji i sto laksi.

 

i sad gledam neki novi satic za tu svrhu

zapravo, prvi put sam se pozabavila tim water resistant stvarima

obican plasticni swatch svaki je 3bar, do sada vidim da im godinama nista nije falilo na bazenu, dok su kolegama Q&Q i ostali na kojima to isto pise dobili baru

 

ne znam sad, da li da se drzim toga i da pazarim opet neki obican swatch sa 3bara ili da ipak predjem na 5?

vidim na primer da kod nekioh proizvodjaca, recimo flik flak za decije satove, moze sa 3 bara i da se pliva i da se pere u ves masini???!

 

imali ko sta pametno da me posavetuje? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...