Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Ako bi nosio dukate mogu i po porudzbini da napravim ;)

 

Ako si mislio na slike, well ya know.

Ma, kake slike, ja sam ozbiljan čovek. Ali, ako su dukati, nemam neke vajde od toga. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Gde u BG mogu da nadjem neku torbu srednje velicine (tipa da staje u nju flasica sa vodom i novcanik i par sitnica), a da ima dugacak kais, jer volim da nosim torbu ukoso preko ramena...

Dajte predlog gde da gledam sve sem u Glam up-u.... Nervira me sto vecina torbi koje nadjem je teska sama po sebi, bilo da je od platna ili vestacke koze, to mi je besmisleno. Steta kod nam\s nema H&M imam par njihovih torbi i super su lagane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modellina je papreno skupa mada ima i najbolji izbor kada su neke sitnice u pitanju. Sto se tice krupnih ili lako nabavljivih stvari, nikako ne kupovati tamo. Npr. filc u Modelini cca 80din/kom. Destefiko na Novom 25din/kom. Govorim o istim dimenzijama. Kad smo kod toga, isla sam da gledam dugmice za kaput i svidjeli mi se bas tamo jedni. Pitam koliko je komad, a ona rece 420 rsd. :icon_eek: A meni treba 12 komada da bude knap + 2-3 za svaki slucaj. Da dam preko 5k na dugmice? Neka, hvala. Ovi dugmici su ipak super. :haha: Makar dok ne nadjem neke povoljnije. Btw, trazila sam metalne dugmice bez detalja, precnika 3cm. Dakle, ne plastika koja izgleda metalno, vec bas metalni. Ako neko zna, lemme know.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' знате можда где могу да нађем овакве минђуше, а да нису прескупе (виђала сам неке што се поручују преко нета, али су било око 2000, много ми је за комад бижутерије)?

il_fullxfull.343781975.jpg

original.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da nosim torbe koje nemaju dovoljno dugacak kais da mogu da ih nosim ukoso preko ramena, inace se osecam ko invalid :haha:

Исто. :bigblue: Смета ми, морам стално да је забацујем иза. Или клизи и спада са рамена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imamo bas razlicit ukus za torbe :)

ja ne mogu da nosim torbe koje nemaju dovoljno dugacak kais da mogu da ih nosim ukoso preko ramena, inace se osecam ko invalid :haha:

 

Pa ja ove bas tako nosim. Za ukus, ok. Tehnicki se isto nose kao te koje si opisala.

 

Evo, ova prva crna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Девојке сам питала :haha:

А не морају да буду баш исте такве, само да улазе са обе стране, дизвинеш

 

Imam jedne slicne, ali su manjih dimenzija, od crnog drveta. Imas da ih kupis u Ornament shopu u Eurocentru. Kupuju se na komad i mislim da je jedan oko 300-400rsd. Smara uvlacenje, a jedan dio je ispao kad sam skidala sal, pa sam prestala da ih nosim. Previse komplikovano. :haha:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...