Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

@ Sale

 

Dobri su! Ja imam neki dedin na navijanje, star barem 40 godina. Ruska marka je u pitanju, ali ne mogu da pročitam sva slova. Jednom ću otići kod nekoga da ispolira taj sat i da mu stavi lep lanac, pa ću da ga zakačim za kaiš.

 

A nosim ovaj:

 

fossil-me1038-me-1038-me-1038_119119.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

previse svacega, ja bez cvikera ne b znala koliko ima sati :haha:

 

da i sve varijante plavo zelene.. teal :wub:

 

ontopic

 

il_fullxfull.270217438.jpg

 

madsa moram da pazim sa takvim detaljima, najbolje je ipak da oni budu boje slonovace, a samo nakit ili sitnarija plavo-zelena. Volim sareno, al sa ovakvom kosom lako se pretera a to mi deluje infantilno, tako da sad bas pazim na kombinacije boja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sale

 

Dobri su! Ja imam neki dedin na navijanje, star barem 40 godina. Ruska marka je u pitanju, ali ne mogu da pročitam sva slova. Jednom ću otići kod nekoga da ispolira taj sat i da mu stavi lep lanac, pa ću da ga zakačim za kaiš.

Smesni ste obojica ;) imam dzepni sat kome je prvi servis radjen '40te (urezan potpis servisera, godina i datum na poklopcu). Nemam pojma koji je a samo sam uspeo da saznam da su se takvi pravili custom za odredjene cinovnike i u ogranicenim serijama u tadasnjoj kraljevskoj sluzbi. ako se setim slikacu ga sutra.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesni ste obojica ;) imam dzepni sat kome je prvi servis radjen '40te. Nemam pojma koji je a samo sam uspeo da saznam da su se takvi pravili custom za odredjene cinovnike i u ogranicenim serijama u tadasnjoj kraljevskoj sluzbi. ako se setim slikacu ga.

 

Pff,onaj dzepni iznad molnije je pravljen izmedju 1906. i 1908. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

зајебано је ако хоћеш д'обришеш слинце рукавом

 

едит: или можеш, ал мораш да вучеш нос по овим отворима, да се не посечеш

Edited by Генеральный

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...