Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Malo po malo svakim danom otkrijem nesto o sebi. Pre neki dan sam otkrio da sam kralj, a danas da sam majstor borilackih vestina i to da imam sve danove. Izgleda da sam mnogo uspesniji nego sto sam mislio.

 

Super je ona gore kravata, ali je konvencionalna kravata, a ne vidim gde bi ja to mogao tako lako da nosim, posto nikad ne nosim odela gde god da idem. Treba mi neka kao sto sam vec rekao koja moze da se ukombinuje sa casual odevanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za idenje u BIGZ :haha:

 

Podrzavam takvo oblacenje u svakom slucaju. Muka mi je vise gledati likove u razvucenim majicama kojiam je najvisi domet mode - nova crna majica. I ciste farmerke. Ili kombat pantalone, eventualno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neam baterije za aparat sad, evo jedna budjava slika sa mobilnog

moja nova torbica, inspiracija je michelle (vidi se) :haha:

 

kombinacija crnog kepera i crvenog satena. Ima dzep pozadi za mobilni na rajsferslus, unutra je crveni keper, ima 3 pregrade i kacku za kljuceve, zatvara se na rajsferslus. Na masni je crno dugme (Coraline ftw)

Svi spojevi su obrubljeni satenskim trakama, a duzina kaisa je promenljiva.

 

Iscimala sam se dosta oko toga, ovo je prva stvar koju sam ikad napravial i sashila, s obzirom da je prvenac, izuzetno sam zadovoljna kako je ispalo. Dva dana sam je pravila.

Moja sistematizacija torbi je po tome da li moze u nju da stan eflasa od pola litra vode i koji format sveske. Ovo mu dodje H2OA5x takoreci, staje flasa vode i sveska A5 al ona veca sa spiralom. Vecito na predavanjima ftw :haha:

 

2w4d2zc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupe su te zajebancije, da ti kažem, nisi daleko od istine. Jedan button je 40 din od prilike. 50 komada ti je za dva brusa il jedan pojas da dzidzaš celom dužinom.

Dukati su oko 20-30 zavisi koliko uzimaš, al i ovi fejk su 20 kinti jedan (njih imaš u hobitu preko puta depoa)... samo što kad naručuješ dukate jeba je što ti uvek pošalje malih koji mogu na brus eventualno al na pojasu se izgube, i prevelikih. Čak sam posl put naglasila, ipak je poslala i malih bar 30% :/

Pride, teški su... meni na pojas ide jedan pravi tri fejk i otežao je relativno, ali još uvek podnošljivo, ne bih volela da je teži.

 

A još će tu da ide dzidza inače. ;) ic trajbal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...