Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Zna se.

 

pa sta ja znam kroz koje sume i proplanke ti vuces svoje prste :mhihi:

To je bio komentar na tvoju frizuru. :D Izgleda da sada imaš dovoljno kose da provlačiš prste kroz nj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam video prelepe boje, tamno plavi šal. Tolko mi se dopala boja da sam morao instant da ga kupim, a još mekan fin skroz. Inače primećujem da se mojoj mami isto mnogo dopao šal, vidim malo po malo pa mi nestane iz ormana. :D

 

Već duže vreme, imam neku ideju da kombinujem casual odevanje sa nekom kravatom. Sledeći modni dodatak koji planiram da nabavim je kravata.

tumblr_ly8c1xDKDr1qki2i9o1_500.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock, vise jurim neku malo vise casual varijantu. Evo ovo izglda sasvim zanimljivo, samo da razmislim sa cim mogu da ukombinujem.

tumblrm09sqhoo9w1qf9tdd.jpg

 

Inace meni je uvek ono par dana pustena brada, cool dodatak uz odeceu,a i zanimljivo oblikovana brada moze da bude isto dobar modni detalj. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam video prelepe boje, tamno plavi šal. Tolko mi se dopala boja da sam morao instant da ga kupim, a još mekan fin skroz. Inače primećujem da se mojoj mami isto mnogo dopao šal, vidim malo po malo pa mi nestane iz ormana. :D

 

Već duže vreme, imam neku ideju da kombinujem casual odevanje sa nekom kravatom. Sledeći modni dodatak koji planiram da nabavim je kravata.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ly8c1xDKDr1qki2i9o1_500.jpg

 

Kralj ostaje kralj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos pokusavam da shvatim subliminalnu poruku koju mi je Grobodan ostavio. Dal on to hoce ja da ulepsavam moju okolinu, tako sto cu da stavljam kravate na drvece? Nije losa ideja, ali shvatam da bi kravate za manje od 24 sata vec nestale sa drveca.

Edited by Lunar
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos pokusavam da shvatim subliminalnu poruku koju mi je Grobodan ostavio. Dal on to hoce ja da ulepsavam moju okolinu, tako sto cu da stavljam kravate na drvece? Nije losa ideja, ali shvatam da bi kravate za manje od 24 sata vec nestale sa drveca.

 

Gde ti je nestao DSBM duh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...