Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

sokiran sam...

 

ovo na sredini je cibzar,sluzi za zakopcavanje...

 

military-maslinasti-duks-na-cibzar_slika_O_421180.jpg

 

zakopcavanje je proces kada zelis da 2 strane jakne,duksa ili sl.sklopis u jednu celinu...tu ti pomaze cibzar... :razz:

 

a cibzara se uvek setis kada(ako imas farke koje nisu na dugmice)hoces brzo da vrnes ponos u cega,pa ga malo potkacis...u sebi jebes mater sto si uzeo sa cibzarom ili cibzarem...

 

jebem te neukog :cool:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

rajsferslus je izraz koji se ne koristi bas za jase,ranceve,dukseve...vise za pantalone...i uvek je manji i glindzav...tako ja barem vidim razliku,a i ljudi oko mene...

 

a i ne govorim rajsferslus,vec rajfeslus...

 

 

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekad budeš nosio težak ranac

...trčao, planinario, vozio bajk, rolere, skejt, jurio autobus, ljuljao se, klackao, skakao na trampolini, bežao od murije sa rancem...

 

kaiš oko pojasa i kaiš oko grudi

to je to.

 

grudi su ti ko malom Eriku banana...

au šta ti rekla!

 

 

Još samo da ti kažem da ranac uglavnom nosim na jednom ramenu, još od osnovne. :mhihi:

:no:

 

 

Rajsferšlus

рајсфершлус

rajferslus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš odeća, ali pomislih da mogu da pitam ovde. Da li je moguće kupiti najobičniji jednobojan ranac koji nešto valja, a da ne košta 5000 kinti?

 

Обиђи Најкијев аутлет у Гоце Делчева, тамо сам пре три године узео ранац овог облика, само друкчијег дизајна за 1000 динара и овакву путну торбу за 2000.

 

ne znas sta je cibzar?

 

И мене гледају чудно кад поменем цибзар, то се само код нас горе говори.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo ti ja to znam, ugl sama svoje šivaće potrebe zadovoljavam + baka kada treba uleti.

 

Pitaj krojačicu prvu koja ti je usput. Neke imaju tripove pa neće da šiju mušku garderobu (!?), ali mogu da te upute. Pre sam išla kod nekih u starom merkatoru, ok su, samo jedna je odbijala muške stvari.. kako god.

 

Imam stvarno dobru i povoljnu krojačicu u Železniku, ali stvarno je kraljica... to ako nekome trebaju veće stvari da se šiju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,svasta...nisam bas znao da tako ljudi ne znaju za taj normalan izraz...ono malo,sa malim zupcanicima je rajfreslus,a ono sa vecim zupcanicima je cibzar...tako se valjada pravi razlika medj rajom...tako se barem ovde pravi...

 

Мени је све то цибзар, ко ће да изговара рајсфершлус.

 

Dosad sam na pantalonama zvao- slic, na jakni, duksevima itd- rajfeslus, i zivot mi je nekako normalno tekao.

 

Шлиц на панталонама се тако зове и кад је са дугмићима и кад је са цибзаром.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...