Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Na sta se ja lozim je moja stvar, a kakve sve zakljucke vi izvlacite iz mog posta i kakav imate stav je zaista smesno i neozbiljno. Da sam postovao nesto ''normalno'' i fensi niko ne bi reagovao ovako, ali na svaki post koji nudi nesto drugacije, dobijaju se ovakve glupe reakcije.

Povezan sa goticarima - fail, nema veze sa goticarima niti ja pripadam toj subkulturi, iako volim ponekad da izadjem na takva mesta i klubove jer se uvek odlicno provedem, kao sinoc na primer. A mit da samo luzeri i debeli retardi izlaze na takva mesta je odavno razbijen, ja sam se licno uverio u to.

Lozenje na vampire - fail. O folkloru vampira, tradiciji, okultnoj simbolici itd. mogu da pisem do sutra, ali kome? Isto i o pentagramu. Da sam postovao neki fensi tribal niko ne bi obracao paznju, ovako, svi se takmice da lupaju minuse i govore kako su full grown i ozbiljni, a ja mislio da sam poprilicno ozbiljan covek, iako ne volim da vodim obican i dosadan nacin zivota, ali to je moj izbor. :)

  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam postovao nesto ''normalno'' ...

 

...ljudi bi normalno odreagovali zato sto je to normalno.A ovo nije.

 

O folkloru vampira, tradiciji, okultnoj simbolici itd. mogu da pisem do sutra, ali kome?

 

Bajkovite karakondzule koje ne postoje prestaju da zanimaju ogromnu vecinu ljudi najkasnije kada izadju iz puberteta.Zato nemas nikome da pises o tome.

 

, ali to je moj izbor. :)

 

Naravno.Isto kao sto je provokacija neciji izbor. :D

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bajkovite karakondzule koje ne postoje prestaju da zanimaju ogromnu vecinu ljudi najkasnije kada izadju iz puberteta.

 

Isto sam i ja mislio za "jelen super ligu" al evo sad videh da istoimena tema ima cak 489 strana :ph34r:

slazem se za astralne vampire though

"astralni vampir", koji kurac? :blink:

Edited by marcoman
  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo volim da vidim lep nakit. Ovo će verovatno lepo leći forumašima koji su sami gej, pa mene prate po forumu i nabeđuju u nadi da će dobiti dupeta, ali moram da kažem da žene imaju mnogo više izbora kada je u pitanju nakit, kao i mnoštvo načina na koji isti može da se uklopi i nosi, što je šteta po muškarce koji vole takve detalje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vizuelno stvaralaštvo mi nikada nije polazilo za rukom, na žalost. :haha: Umem da budem kritičar, ali ne i da stvorim.

 

Inače, ova slika je jedna od najglupljih stvari koje sam video u poslednje vreme. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umem da budem kritičar, ali ne i da stvorim.

 

Dude, the fuck.. :confused:

 

Back to the topic: nešto vrlo slično ovome mi je sledeći projekat, čim se dofatim mašine:

Ide oko vrata, možda i nije sasvim nakit... nešto izmedju ogrlice i šala recimo :)

il_570xN.173617208.jpg

Edited by Machka Naopachka
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, važi. :D A jeste simpatično ovo, mada stil crtanja malo odvlači od jednostavne "slatkoće" - mislim na glavu i izraz očiju.

 

Ovaj komad je, na primer, potpuno savršenstvo, po mom mišljenju. Nežan, sladak, suptilan, veoma ženstven.

 

wire_wrapped_butterfly_pendant_by_poisons_sanity-d41lezw.jpg

 

Sva ova priča me podseća da svratim do ekipe preko puta SKC-a, da vidim ima li nečeg zanimljivog sada. :)

Edited by Lou
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...