Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo ja imam nes da kazem!

Odgledala sam live Video "Another brick in the wall" i moram priznati da su me bas fino razgalili!Poprilicno su obradili u svom fazonu i eto malo osvezili pesmu.Mada,iako su neki popljuvali njihovu obradu "Word up",meni je i to bas ok!Jonathan je Jonathan! icon_da.gifbiggrin.gif

 

Inace,ko zeli neka ide na:www.hdpvidz.com i u sekciji downloads moze pronaci spot!

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh i ja ciglu u zidu.... moram priznati bolje nego sto sam ocekivao iako je takva glupost obradjivati tu pesmu...

mislim evo ako cete da obradjujete pink floyd ima brdo pesama... Primus uradio 'have a cigar', Shadows Fall 'welcome to the machine' a qqruz ono najbanalnije... kao da su resili 100% da povladjuju pop publici....

 

mada eto kazem ne zvuci lose...

uvek mi je simpaticno da gledam Heda kako svira solaze icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

videh i ja ciglu u zidu.... moram priznati bolje nego sto sam ocekivao iako je takva glupost obradjivati tu pesmu...

mislim evo ako cete da obradjujete pink floyd ima brdo pesama... Primus uradio 'have a cigar', Shadows Fall 'welcome to the machine' a qqruz ono najbanalnije... kao da su resili 100% da povladjuju pop publici....

 

mada eto kazem ne zvuci lose...

uvek mi je simpaticno da gledam Heda kako svira solaze icon_smile.gif

You're a vicious one... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mushroomhead je obradjivao pink floyd

 

stvar empty spaces bar deo

 

a u vezi solaza unutar korna meni je ubedljivo najbolje kad na dvd-u deuce za neki halloween special koncert izadju na binu obucheni vrlo...onako, glam nakaradno i krenu da se prozivaju...

 

hell awaits za takvo ponashanje buahahahhaaa icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu, jesu, cert k'o cert...

 

ali ima nekih uvoda u koncert i sl. gde svira prvo head neki arpedjo ili skale i ta sranja(ne zamerite, nisam gitarista) a onda munky odgovara i to sve deluje vrlo vrlo smeshno

 

viva la L.A. Guns i tako to... icon_rockdevil.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

onakve solaze sa haloweena su bre smejurija, zajebavali su se... videli ste kako su jedan drugog podjebavali (beshe head sjebao munkyja kad je drpao neko duze gloopiranje?? ) ..

 

ja trazim da vidim umeju li da drpaju stvarno!! Nije mi se svidelo ono brljanje na metallici...

 

a chekaj, zashto mi vezujemo korn i solo?? Ja ih obozavam bash zato shto nikad to nisu trpali u svoje pesme!! DZ DZ DZ DZ DZ DZ DZZZZZZZZZZZZZZZZ DZ DZ Z DZ DZ DZ D ZZ DZD ZD Z icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a chekaj, zashto mi vezujemo korn i solo?? Ja ih obozavam bash zato shto nikad to nisu trpali u svoje pesme!! DZ DZ DZ DZ DZ DZ DZZZZZZZZZZZZZZZZ DZ DZ Z DZ DZ DZ D ZZ DZD ZD Z icon_rockdevil.gif

 

pivopije.gif

icon_confused.gif pa njihove pesme su pravljene tako da su sasvim potpune bez solaza... ali to ne znaci da ne bi mogle da se dobro uklope u njihov koncept..

mada ja niti insistiram na tome niti sam protiv, ali mislim zanimljivo mi je kad vidim tako nesto za promenu....

a sto se tice toga da li znaju ili ne znaju dovoljno dobro da sviraju.. pa ja mislim da to zaista nije problem.. ali gledam Heda (opet) kad svira ono u 'brick..' i cini mi se da je mozda malo iskompleksiran i da misli da mozda drugi ljudi ne veruju da je on sposoban za to pa se zato onako ukopa i stavi facu na 2cm od svojih prstiju ne bi li nesto pogresio slucajno...

(da neko ne shvati pogresno ja mislim da on odlicno svira i da je skroz ok odradio solo) musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...