Jump to content

Prorok


Recommended Posts

Proslavice vas covek bre..taman da izadjete loma sa ovog foruma u javnost, sa punim imenima i prezimenima ...nece vam nista faliti...samo ce vas braca iz Obraza i Familije Srbskih Navijaca jebati gde stignu muhahahahahahahahah sekte su nam omiljene, a posto je propao pederbal muahahahahahah

Inace Grobodane debilu...pa zar ti mislis da ja imam vremena da se drkam sa po dva - tri naloga i to specijalno zbog tebe, jareta, gojka sisice i morbidnog bogalja ??????????????? ? Ili mozda mislis da sam ja jedini sto tvrdim da je satanizam sektashtvo a necrophilia boleshtina ?

Pa nisam ja jedini budalo, razmisli malo o tome !!!!

A kao ilustracija evo i tebi i tvojim drugarima pa pogledajte ovaj klip...prekinut performans jednog debila kvaziumetnika sto je sam sebe davio kesom...on je josh i dobro proshao...

 

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je sa Sinod teme:

 

 

 

A sa ove:

 

 

 

i sta s time ?

ja imam bre svoje izvore...taj covek ima svoje...

ne zaboravi da sam nudio ovde kesh josh ranije nebili mi neko dao adrese i podatke u vezi izvesnih likova....i postoje clanovi foruma, kao satanisti koji se kaju zbog svojih gluposti i lepo su mi dali neke informacije jer zele da pocnu da okajavaju svoje grehe kao sto su okretanje krstaca...

to sto u frendsima imam prijatelja koji vas isto drka...pa naravno da ce mi on biti frend a ne ti grobodane, takvi kao ti mi ne mogu biti prijatelji, mi smo dva sveta i drago mi je zbog toga ...

i sta je prpa a...tek ce da bude...kuc kuc na vrata icon_smile.png...igracemo ja sam ti rekao, i tebi i drugima, al po mojim pravilima igre icon_smile.png

 

I da znas jednu stvar grobodane, a ona je veoma bitna....tada, kad se upoznamo, nece imati ko ni da me banuje niti da mi daje upozorenja -20...

Edited by Tombba Di Bombba
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, jak sam ne ko dvojica, nego ko trojica...bijem ko petorica a jebem ko desetorica balavaca poput tebe...

 

I tebe gojko sisice pitam isto sto i grobodana...zar mislis da sam ja jedini lik koji mrzi sataniste i satanizam smatra sektom ?

Nisam balavce, i mi imamo nash sveti rat...jedna po jedna boleshtina ce se cistiti i leciti iz majke Srbije.

 

A sto da napisem tvoju adresu ? dobio si mozda amneziju od straha pa si zaboravio sopstvenu adresu...?

Drhti.

Edited by Tombba Di Bombba
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAVA SATANI!!!

SMRT IZRODU STO PONICE OD NICIJE KITE...

HRISCANSTVO SMRDI,KAO I BRATSKI MU ISLAM TE JUDEIZAM...

JEBO ISUSA I ALAHA BUDA...

ON JE DOBAR COVJEK...

UVIJEK BEHERIT,NIKAD ISUS HRIST!!!

ISUS JE MRLjAVAC,ZNAM MU JA MATER...

SANjAM JE GODINAMA...

DA JOJ ZAPAPRIM U SUPAK...

DA I JA BUDEM SVETAC...

UVIJEK SEKTA...

RECE ISUS U SEBI...

I KONTA A JESAM JA FACA,GLEDAJ BUDALA STO ME VOLE...

ISTI SAM MAJKL DzORDAN,SAMO JE ON ZNAO IGRAT LOPTU...

A JA LAGAT KOM STIGNEM...

CAO!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

C,c,c dećaci dećaci, nema ćika Pece i sve ode u kurac.Bolidi i formule niću ko pećurke po forumu,u šta se ovo pretvori,meni je i drago što sam sva ova govna napuštio.

Ipak,ćika Peca,jedući kikiriki (dobar je za 24h erekciju),ćitao je ovu temu,i neverovatno je koliko pojedini ljudi idu u kurac.

Eto,ovaj novi neki,Alberto Tombba (meni je bio bolji Boki Križaj-plav,bilder,žene ga volele),oćigledno,ćovek ne razmišlja racionalno napadajući vikend formuske sataniste i kvazi antihriste.Evo,kao neko ko već duže proućava pacijente ovog foruma,moram da kažem i ukažem na neke stvari,i pojedine ćlanove foruma.

Ali prvo,mislim da je nezrelo od Tombe da JAVno vija ovu dećurliju sa foruma,al dobrom,to je njegova stvar.

Šta sam htedoh reći,ak da!Krenimo redom.

 

1.GOJKO - Da li je Tombba uvideo neki detalje u vezi Gojka?Oćigledno ne.Ja ću reći:

- Kako neko (Gojko),ko se oblaći u bele stvari,ko ide na odmor u švedsku gde ima više hrišćana nego što u Srbiji ima ljudi koji primaju mesećno (i to redovno) 50000 platu,može da bude satanista? Kako neko poput Gojka,ko ima kožu nežniju nego dećija guza i ko verovatno ništa teže od kompijuterskog miša nije podigao,more biti satanista?Kakav je to satanista,kojem mama i tata finansiraju školu,i ušuškavaju ga ko bebu?I na kraju,koji kurac od njegovog satanizma,kad pusti da jednu devojćicu od 18 godina,za bahanalije i sranja koje su zajedno pravili,biju itd.dok on sedi u Beogradu i ladi jaja.Ti da si elitista-satanista Gojko,pono bi se ko pravi satanista-đentlemen i reko da si i ti jeo govna,dao bi se u zaštitu,a ne da se ponseš ko poslednja đana.Nema S od sataniste kod Gojka,možda samo S od sise,i ništa više.

 

2. JARAC-Primera radi,kako neko,ko se slika sa Stevicom Harrisom,koji je veći vernik no što je Jarćev ćale bijo i jednoj bitć,pre nego što se skrasio i oženio,može da bude satanisto?On je psihićki još ne formiran,mlad je,treba mu ukazati na pamet i da se mane govana.Bojkim se samo da ne postane Gej ko onaj modni stilista iz Gorgorota.Jarac je samo nezreo,možda jednog dana postane normalan.Verujem da je još nevin,da još nije umoćio u pićku,a u ćmar neke sojke još manje.Nek te sunce obasja ako ti je neka i drkala sine,ali i ti i ovaj Gojko,sumnjam da ste i i primirisali žar pićke,a kamoli da ste išli nekud dalje,dole,gore.Žvaka,klića,ako znate šta je to.

 

3.VOŽD JOVAN POGANI-njega i razumem,selo,beda,žene pobegle u gradove,osto sam sa marvom i živinom,jebo jarce,koze,ovce,progledao drugim oćima,pa dao ime bendu Prorok.Grok grok.Prvo,ćovek je nepismen,to se vidi u njegovim postovima,ali primetijo sam neki vole to kod njega.Ali s drugi strane jastuka,ćovek ima nekih pubertetskih problema koje vuće ko rep,jerbo pazi,ja mislim da on kao lićnost još nije sazreo.Da l' je jebo nešto žensko ljudsko,ne bik da ulazim u to,ali neko ko snima albume na kasetašima Ei Niš,malo me plaši.Ko će tebi sine leba ti da kupi kasetu,omot lići na hrpu zamazanih wc papira z govnima.Jebo te lebac,uzo kasetu sony od 90 minuta,a muzike ako ima i 15 minuta,tarzane iz ćmara dajem ako i ima toliko,a to i nije muzika,to su govna.Pazi Prorok,lepše bi ti stajalo Joca Tablić Tarot Jarac Priplodnjak za ime benda,tako ćelav,lićiš na onog iz jednog black metal benda što sad ima dugu kosu.Mislim o ćemu ti pevaš,o popovima što voze brza kola,pa edukuj se zaposli se,pa ćeš i ti da imaš.Nezreo si,a i nepismen.Jadan je taj internet kafe,u kojem te pušćaju da sodomišeš kompijuter.

 

Na kraju,za da ne bude off topic,imam pesmu da Jovan iskomponuje muziku,pa da idemo na eurosong.

 

''Vožd Jovan Pogani''

 

Došao sa sela,yeeeeeah!

Od kad je posto prorok,kod njega svraćala seoska klijentela,yeeeeeah!

Svaka baba koja mu je sela,postajala ubrzo kao ćigra vesela

(back vokali:a ona igra vrti se ko ćigra x4)

 

Black metal ist papir fur anus

Crno bele boje miki maus,

Sve je jasno kao dan,

Ćika Peca Razbijač,voli Partizan.

 

 

aj ćao.

  • Upvote 8
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvatam da je onaj nesrecnik Tomba neki tvoj pajtos. Bravo Razbijachu uradio si veoma loshu psiho analizu postova na yumetalu, i dokazao kolko mozesh da kenjash i da budesh glup u isto vreme. Ne poznajesh ove ljude o kojima prichash uzivo, da bi mogao ti tu neke svoje mudrosti da prosipash ovde na forumu. Samim tim sve sto si rekao je glupo i krajnje povrshno, ko neki balavac mali koji se trudi da ispadne pametan.

 

Razbijachu prijateljski savet, nemoj vishe da postujesh ovde(dobices ban), vec radi ono sto najbolje znash, a to je da pishesh svoje seksualne fantazije na randome temi. Tamo ljudi jedva to cekaju od tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...