Jump to content

Nazad u Srednju


Bokee

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzela sam te strebere-cepulje odvratne :(

I trudila sam se da im zagorcam zivot pomalo jer su bili sebicni skotovi.

Bitch and proud of it :D:)

 

Ja sam bio štreber u trećem i četvrtom srednje, spremajući se za faks. U prvom i drugom razredu nisam bio štreber, ali su svi mislili da jesam, jer su budale koje ne shvataju da nema ništa lakše, ali ništa lakše na svetu nego biti odličan učenik u školi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrnuto, prvo sam malo olabavio surovi štreberski način života. I nastavio tamo gde sam stao u srednjoj, kad sam u teretani slušao Vatreni poljubac, a u školi ratovao s onima što se lože na dance i turbo folk.

 

Eto, definitvno sam potvrdio svoju teoriju - ti sad prolaziš kroz napaljenički period otkrivanja metala kroz koji smo mi prošli u ranom pubertetu. Jeza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, definitvno sam potvrdio svoju teoriju - ti sad prolaziš kroz napaljenički period otkrivanja metala kroz koji smo mi prošli u ranom pubertetu. Jeza...

 

Pa to je tvoja greška, metal nije muzika za klince, već za odrasle ljude. 90 posto tih što se navuku na metal u pubertetu, do dvadesete prestaju da ga slušaju. Tebi svaka čast što ga slušaš i dalje, ali ti spadaš među izuzetke. Meni je trebalo malo više vremena da skontam šta se meni od muzike zaista sviđa i da napravim izbor - zato sam u tom izboru sada tako čvrst i posvećen. Heavy pravac od mene na ovom forumu bolje poznaju samo ljudi koji ga mnooogo godina slušaju - meni može samo da bude drago što sam za relativno kratko vreme postigao toliko, a ja sam takav u svemu što radim. Nemam ja strpljenja da razvlačim, kad uđem u nešto, onda ja zapnem punom parom i posle nekima to izgleda kao klinačka napaljenost, što nije. Tako sam postao i student generacije - i tada je bilo onih koji su tvrdili da sam ja neiživljeni provincijalac koji je došao u Beograd da studira, pa sad zapeo da uči kao lud i da ima najbolje ocene. Tj. tvrdili su da ja nemam život, da sam ga podredio učenju, kao što ti sada tvrdiš da sam ga podredio muzici, i još konstatuješ kako je to klinački. Pa, ako jeste, biće mi drago da celog života ostanem klinac. Ne želim da se menjam, hoću da rokam dok mogu, jer život svakog trenutka može da se prekine, a jednom će se svakako prekinuti. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...