Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A kako si ti to shvatio,o metalu znam bolje od pola foruma,i zato mogu da kazem da je ta muzika pukla..

 

jedna lepa pesma za sve "troo" metalce

 

 

I sta, ti si sad kao neki mesija dosao da nam saopstis tu sokantnu istinu? :)

 

I evo, ja volim black metal ali mnogo volim i Rob Zombie-ja i The Prodigy, ne vidim u cemu je fazon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad budes posedovala 1% znanja potrebnog za postovanje na ovoj temi, a narocito za zajebavanje bilo koga drugog, onda se javi.

 

 

kad vishe ne budes bio iskompleksirani frigid jav... nemoj ni tad da se javljas, opet neces imati nista pametno da kazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frigid? Hahahahahahahah, lepo, lepo, tako mlada a vec zna za frigidnost... :D

 

 

znam ja stosta... hoces da te naucim? :P

 

Nije ova tema tako loša, a kad je otvorena na pogrešnom podforumu, pomislio sam da neće potrajati ni dan.

 

 

ljubavi, nemoj da mi upadas u raspravu, sad ce ovaj troo metalac da mi objasni neke stvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojira electro/black/doom? Idi javi im to, da ne zive ljudi u zabludi sta sviraju. :)

 

I Isis nije doom.

 

a kad ih vec pominjes bolje da si pomenuo Einherjer koji su kvalitetniji od njih

 

Dovidjenja.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ne mora ni da bude doom ali je opet sranje...i nemam pametnija posla nego da slusam enslaved kad ima toliko kvalitetnije muzike od glupih kretena koji se tripuju da su vikinzi..

 

 

klasican primer jednog dobrog i kvalitetnog metal band-a

 

http://www.youtube.com/watch?v=uTGraq5eT60...feature=related

 

 

razumeš se ti u metal ko marica u kriv kurac.znaš bolje o metalu od pola foruma,a ne znaš pola bendova.jebo te jutub.kupujes li ti diskove i kazete uopšte,metal sveznaoće,pa da tako sereš?

 

i samo da te ćujem o manowar,ac/dc,metallica,prićaš nešto ruzno,obećajem ti kupanje u mulju i kitu u bulju.i jebo te taj gej avatar.baš je gej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razumeš se ti u metal ko marica u kriv kurac.znaš bolje o metalu od pola foruma,a ne znaš pola bendova.jebo te jutub.kupujes li ti diskove i kazete uopšte,metal sveznaoće,pa da tako sereš?

 

i samo da te ćujem o manowar,ac/dc,metallica,prićaš nešto ruzno,obećajem ti kupanje u mulju i kitu u bulju.i jebo te taj gej avatar.baš je gej.

 

pa metallica su konzumerski pederi, pijanice i americke patriote, sto ih spusta u mojim ocima onoliko, acdc steta sto ih neko ne posalje u penziju, a manowar se tripuju bez realne osnove da budu cak i pro wrestleri, znaci izgazio bi ih i ti ko pickice, pa sta tu ima da se prica. sve je to pozeraj bez mozga, poz

edit> sto ga ne razlikuje od pozeraja sa mozgom.

Da nam zivi zivi rad!

ae

 

Edited by Vidi Ovo Broji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...