Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST
Rise And Fall od Helloweena je vesela pesma,ali je i jedna od najboljih pesama ikada(naravno pored teme iz Moćnih Rendžera).

 

 

Zaboravio si temu iz Saber Ridera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, videla sam mnogo TAKVIH, a ako ih ima u mom gradu, onda ih u Beogradu ima duplo vise.

A ljudi koji su u mladosti to slusali, pa to i dalje vole JESU kulturni & obrazovani (pa,eto, i moj otac-vec sam rekla), ali, njihov izgled i ponasanje je u skladu sa godinama i zanimanjem.Lepo je biti sto duze mlad, lud, buntovan-ali, nekad te zivot natera da neke stvari promenis.I kako sazrevas, shvatis da UOPSTE nije vazno da li je to power, progressive ili black metal, i koje godine je basista napustio bend, i koji je album najtr00....Nije vazno imas li kosu do dupeta ili si obrijan do glave, i nosis li metalsku "odezdu", jesi li ful zacrnjen.....ostane sustina.A to je-slusaj sta hoces, niko ti ne brani, al nemoj praviti od toga zivotno pitanje. :rolleyes:

 

"It`s only rock`n`roll, after all..." B)

 

 

..axax, maла прошла сито и решето. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To sto kaze Crna Dama je tacno, jer u ovom degenerisanom svetu koji sve vise lici na neku bolesnu utopiju nista vise nije vazno. Globalno zagrevanje preti planeti opako!!! Po misljenju jednog naucnika kojeg cenim sledece ledeno doba bi moglo da nastane za oko 7 godina. Najkasnije za oko 20. To izgleda nije vazno - jescemo jedni druge. Greenpeace jede govna spasavajuci morske korale i unistavajuci plantaze umesto da pozivaju na revoluciju u svetu. Isto tako ako si metal-ac/ka trebalo bi i da zivis tako. Da mozes da se obuces kako hoces i da te niko zbog tog ne proziva. Vise razloga za prozivku ima na racun ove "moderne" odece koja promovise gay kulturu. Najgore je sto je sve ono sto je u osnovi nenormalno i neukusno u nasoj zemlji jedino ispravno. Na stranu sto je i sa estetske strane mnogo gore. Ali kako ja to vidim, sve je to proces moronizacije i asimilacije ljudi u jednu bezlicnu i bezvoljnu masu koja ne zna da kaze ne vladajucoj klasi. Za vreme Vijetnama tu su bili Ginzberg(iako gay) i Vorhol ekcentrici da se pobune protiv ludacke politike. Danas je sve u sivilu i nema nikoga da uradi slicno. U buducnosti tek nece biti nikog. S postovanjem, Vas Hefest - bog naucnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako ako si metal-ac/ka trebalo bi i da zivis tako. Da mozes da se obuces kako hoces i da te niko zbog tog ne proziva. Vise razloga za prozivku ima na racun ove "moderne" odece koja promovise gay kulturu.

 

RobHalford.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Globalno zagrevanje preti planeti opako!!!

 

Globalno zagrevanje je najobičniji prirodni ciklus sa kojim čovek nema skoro nikakve veze. Sve ostalo je paranoja stvorena radi pravljenja profita na istoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Globalno zagrevanje je najobičniji prirodni ciklus sa kojim čovek nema skoro nikakve veze. Sve ostalo je paranoja stvorena radi pravljenja profita na istoj.

 

globalno zagrevanje je stvarno,i posledica je prenaseljenosti i prevelike potrosnje kapitalistickog drustva.a druga je stvar to sto na ustrb stvarnog globalnog zagrevanja se pravi citav medijski cirkus radi profita i igara.kada se pogleda niko na zapadu realno nije uradio ista da spreci globalno zagrevanje,sve sto predlazu se ili nebitne promene ili kozmeticke promene.ono govore ti da u supermarketu kupis proizvod koji na sebi ima neki zeleni znak,da kupis skuplju sijalicu koja navodno je dobra za zivotnu sredinu,da bacas svoje smece u kontejner za reciklazu,da odes na neki koncert ciji prilog ide za zastitu zivotne sredine,u svedskoj su cak i otvorili "zelenu" diskoteku koja neznam kako ali pomaze zivotnoj sredini i napravljena je tako da se sve sto se baci u njoj reciklira i da radi na "zelenim" tehnologijama...

 

sve su to gluposti i sve dok kapitalizam ne padne i krv ne potece nece biti spasa za nasu planetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
RobHalford.jpg

 

Jedna lasta ne cini prolece. Ti se vodis primerom ovih nasih tupavih "demokrata" koji izuzetke smatraju pravilima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Онда да опет уведемо комунизам у свету ?

 

 

Sto da ne? Bar je ideja komunizma bolja od one kapitalisticke. I jedno i drugo se u praksi pokazalo kao totalni promasaj. Moja prognoza je da ce se ovo drugo pokazati u buducnosti gorim nego i sam fasizam, jer drustvo kome je jedini ideal novac i gomilanje istog je iz korena bolesno i kao takvo ne moze dugo ni da opstane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna lasta ne cini prolece. Ti se vodis primerom ovih nasih tupavih "demokrata" koji izuzetke smatraju pravilima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

42950.jpg

 

brucedickinson.jpg

 

venom1.jpg

 

Jesu li i ovo izuzeci? Dosta li ti je ili da idemo dalje?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li enter shikari spada u ovo xD dobro oni su neki trance wannabe xD

 

enter shikari bi mozda i spadao u ovo da oni imaju ikakve veze sa metal muzikom.oni su obican emo bend koji je stavio malo neku trance matricu u pozadini

 

i realno neki pravci metala mnogo gejskije oblacenje od fenseraja

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
42950.jpg

 

brucedickinson.jpg

 

venom1.jpg

 

Jesu li i ovo izuzeci? Dosta li ti je ili da idemo dalje?

 

Alo pozega! Cujes li me? Ove koje si ti stavio su prave face = jebaci. Dok je Halford gay. Na to se mislilo. Ne znaci zbog Halforda da su i ostali koji to nose gay.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo pozega! Cujes li me? Ove koje si ti stavio su prave face = jebaci. Dok je Halford gay. Na to se mislilo. Ne znaci zbog Halforda da su i ostali koji to nose gay.

 

Nije mene briga da li su oni gay ili nisu - oblace se kao da jesu! Ti si ovde govorio o "modernoj odeci koja propagira gay kulturu", a ja te pitam - a sta propagira ova odeca koju ti "jebaci" nose? Pederluk, S/M fazon, sta??? Daj bre, samo im prorezi na dupetu fale (tj. mozda ih i imaju, ne znam, ne vidi se). G A Y

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...