Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

Ti potrazis onda lepo pomoc psihijatra, jer ocigledno gajis jedan oblik fetisizma.

 

To nije fetišizam, već normalna stvar da muškarac traži sebi sličnu žensku osobu, da bi se s njom kasnije u vezi bolje slagao. Bio sam ja i s nemetalkama, ali su te veze brzo pucale. Pucale su mi veze i sa metalkama, ali zbog neslaganja oko nekih drugih, nemuzičkih stvari. Da bi veza opstala, mora što više zajedničkih interesovanja da bude, a pošto je meni muzika interesovanje broj jedan, prirodno je da najpre u toj sferi tragam za sličnom osobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ti potrazis onda lepo pomoc psihijatra, jer ocigledno gajis jedan oblik fetisizma.

 

Grobe sta kazes za pesmu

http://www.youtube.com/watch?v=HQq7_iKXrEk

 

A i to ti je drkoški stav. Pa neko prvo mora da te ne poznaje, da bi te upoznao. Ne poznaje se niko od rođenja sa svojim društvom, majku mu. Pa zašto bi na poznate ljude ostavljao utisak, boli njih dupe, oni te već poznaju? Utisak treba da ostaviš na nepoznate ljude, jer ćeš sutra neke od njih možda upoznati. Pogotovo kad su ženske u pitanju, pa zar ti samo svoje drugarice muvaš, ili katkad priđeš i nepoznatoj curi?

 

Opet nista ne razumes.LIk ako hoce da ide go boli ga dupe sta ce mu drugi reci.To je jasno kao dan.E sad nisu mi jasni tvoji stavovi povodom oblacenja i muvanja riba.Jebote ako se ribi svidi nesto na tebi pa makar bio i totalni klosar odelo sa tim nema veze.Postoje i muskarci koji zrace nekom harizmom koja privlaci zenski pol na prvi pogled.Jebiga ti to ne shvatas izgleda.

 

Znaci resili ste da jos jedete govna!!! Znaci opet rat!! :violent::violent::rockdevil::rockdevil:

 

Svi ste vi jedni balegari obicni. Najglasniji na Exit temi redjaju se ko na pokretnoj traci. Moderni metroseksualci koji se puderisu nisu nista drugo nego glemeri bez duse. Ustirkana odelca, zalizane kosice i pravac na splavove. Demokratija je vas izbor, Tadic i Djindjic idoli, a volite sve sto vole mladi. Pa lepo!!! Toliko ste puta sami sebi ponovili neke stvari da ste i sami poceli da verujete u te gluposti. Razmisljate o koncertu ovog pedercine. Zvonko Bogdan je za njega keva. A taj vas Vanja je vukao serpe po pesku u zlatno doba metal muzike.

 

Dobro mi smo balegari ali smo ipak psihicki razvijeniji od tebe,to je jedino i sigurno.I eto kad vec toliko potenciras tu pricu,volim da sam ustirkan,da izgledam fensi,uvek obrijan i lepo namirisan,ali sam zato uvek imao dobre ribe i boleo me kurac za grupaciju ljubomornog sljama poput tebe :evotigana:

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan dogadjaj sa Dana Ludaja u Kikindi. :)

 

Zvonko je držao koncert, bio je petak. Neko društvo i ja čekamo neke likove koji su otišli na koncert.

 

Moja poruka: 'Gde ste vi?'

 

Njihov odgovor: 'Na Zvonku smo, sad ćemo. Pržimo!'

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to ti je drkoški stav.

Kapiram ja sta ti govoris, ali ne funkcionisemo isto. Nemam potrebu da jurim samo metalke. Nije mi bitno koju vrstu muzike slusa, ali uopste, sve dok ne cujem ono ZASTO SLUSAS TA SRANJA? Trenutno sam sa devojcicom koja slusa elektro-gotik. Kad ona dodje ovamo slusa se 111, kad sam ja kod nje, gotik. Sporazum. Ako se ja njoj (ili bilo kojoj drugoj devojci, bila metalka ili najgora fenserka) ne dopadnem u beloj majici, emo pantalonama i skejterkama (tako obucen idem danas na faks, iako vecinom slusam 111) - moze da se tera.

Kosu pustam samo zato sto hocu da uvedem neku promenu, ako zanemarimo to sto mi zene govore da izgledam kao sexy drvoseca. :)

Izdvajao sam se ranije, nosio martinke i vojnicke pantalone. Onda sam zastao, i pomislio - cemu to? Nemam nista protiv toga, ali me taj stil vise ne zanima.

Znaci resili ste da jos jedete govna!!! Znaci opet rat!! :violent::violent::rockdevil::rockdevil:

Obrisi svoj account.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ovaj Hefest rodjen 1982, sto znaci da je i on osamdesetih vukao serpice po pesku :) ili je mozda slusao metal sa 4 godine?

 

 

Nije mozda nego jeste!!! Poceo sam da citam sa dve i po godine. Sa tri i po sam vec parlao engleski i bio zreliji i pametniji nego ti sada!!! :pivopije:

Ispravka. Mislio sam da je to napisao onaj sljam Talvi. Ali ni tebi nije na cast taj komentar.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mozda nego jeste!!! Poceo sam da citam sa dve i po godine. Sa tri i po sam vec parlao engleski i bio zreliji i pametniji nego ti sada!!! :pivopije:

 

A sa mesec dana si samome sebi pelene menjao.

 

Sljam sam, jbg.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mozda nego jeste!!! Poceo sam da citam sa dve i po godine. Sa tri i po sam vec parlao engleski i bio zreliji i pametniji nego ti sada!!! :pivopije:

You go, girl.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam bio mali , ujak me je dodirivao na chudnim mestima i od onda sam pronashao sebe u toj muzici punoj natalozenog besa i muske ljubavi prema zmajevima , machevima i devojkama u crnim majcama sa chijih ravnih grudi me tugaljivo gleda neshvaceni Kurt Kobein. Ziveo metal , jedina prava alternativa "mrtvom moru" zvanom srpska omladina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
A sa mesec dana si samome sebi pelene menjao.

 

Sljam sam, jbg.

 

 

Neki i dan danas idu usrani i ne znaju da promene pelene! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki i dan danas idu usrani i ne znaju da promene pelene! :)

 

Izvini, zao mi je sto pomenuh, nisam znao da to nisi savladao. :)

 

Ajde sad stvarno, ko god je autor ovog laznog naloga neka se obelodani, ne mogu da poverujem da ovakvi ljudi stvarno postoje, ovo mora da je neka zajebancija. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje bre ravne grudi?

sta ti a znam pitaj autora ovg meni vrlo simpaticnog teksta.

 

Ajde sad stvarno, ko god je autor ovog laznog naloga neka se obelodani, ne mogu da poverujem da ovakvi ljudi stvarno postoje, ovo mora da je neka zajebancija. :) :) :)

+1

 

 

ali ruku na srce, vi ste jos gori sto se sa njim ubedjujete i to po celom forumu. kulirajte ga i cao, vidis da je lik nedokazan

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg kad je zabavno. :)

brate boli

 

da ga slusam kako ovo prica usi bi mi najverovatnije krvarile.

 

 

 

realno-ignore user opcija kvlt!

 

 

 

EDIT:

hahahahahahahahahhaha, ovo ide na profil!!!

 

ko je napisao ono "Kada sam bio mali , ujak me je dodirivao na chudnim mestima..."?

 

ma neki lik nije sa foruma, nemam pojma ko je.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

A svi ovi jebaci koji su se fensi obukli da bi nasli ribu i da ne bi morali ceo dan provode na WC solji smirglajuci ga sada pametuju i ni Don Zuan im nije do kolena. Ja sam jebavao ribe kako fensi sponzoruse tako i metalke sa sve Megadeth i Helloween majicama na sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Denny je došao. On može da potvrdi da metalke imaju velike grudi. Ima jedna njegova sugrađanka sa enormno velikim dudicama, a tek joj je 16.

Ima, ima. Ali, ima i 'nemetalki' sa velikim dudama. :da:

 

Sve Denijeve sugradjanke su :wub: :wub: :wub:

Ujea! Pa navrati, malo da te sprovedem kroz grad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...