Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest HEFEST

Taj vas Vanja je faca! :no::no::no: Odobrava samo pozitivne komentare. Naravno da moju kritiku nije odobrio iako je bila kulturna i bez psovki. Jos jedan pozer i pljuga ispljugana!!! :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj vas Vanja je faca! :no::no::no: Odobrava samo pozitivne komentare. Naravno da moju kritiku nije odobrio iako je bila kulturna i bez psovki. Jos jedan pozer i pljuga ispljugana!!! :puke:

 

Nije to njegov sajt, jes da je text koji je napisao tu ali to nije njegovo.

Kao što je i ovo Yumetal forum, a zaposeli ga mi pozeri i ne damo metalcima da se razmašu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ne samo knjige,vec daj i slike tih baba koje si trpao

 

 

Babe nisam slikao. Nisam imao fon sa kamerom u to vreme. To je bilo pre 7 godina. Ta bakuta je jos uvek dobro parce i danas fura sa likom od 26 godina. Mada i dan danas izjavljuje da me nikada nece zaboraviti.

 

S kojom ja provedem noc ta velica moju moc!!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Nije to njegov sajt, jes da je text koji je napisao tu ali to nije njegovo.

Kao što je i ovo Yumetal forum, a zaposeli ga mi pozeri i ne damo metalcima da se razmašu :)

 

 

Jadan je i taj sajt. Uh, pozeri svuda!!! Na Temi Hard Rock & Rock niko ne pise danima, a na temama narodnjaci, Exit, Dance i ostalo samo prsti od postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sem toga bio sam kralj i u fizici i matematici. Na hemiju nisam isao jer sam hteo da pustim i druge da se negde pokazu. Dobro nekada su se takmicenja poklapala pa sam kao prvi izbor uzimao srpski jer sam kako kazu procitao 16648942363584789 knjiga, a od toga samo 4789 gramatika i knjiga pravopisa.

 

I ja sam gledao bejzbol utakmicu naših najboljih vaterpolista i onda sam video malu devojčicu kako nosi lutku u rukama i onda sam rešio da postanem majstor borilačkih veština.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

E i ti si stigao. Bas se radujem jer ako se secas ti si napisao prvi retardirani post koji sam video na ovom forumu. Tada sam i dobio ban!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

 

Sad pročitah celu raspravu, čiji je fejk HEFEST? Onog Hell on Earth-a? Pošto su isti retardi.

 

Mentally Challenged instead of Retarded / Retard 

Little person instead of Midget 

Jewish Person instead of Jew 

Native American instead of Indian 

Inuit instead of Eskimo 

Homeless Person instead of Bum

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam gledao bejzbol utakmicu naših najboljih vaterpolista i onda sam video malu devojčicu kako nosi lutku u rukama i onda sam rešio da postanem majstor borilačkih veština.

axaxxaxaa

ZNAS ZA ZLATNU PTICU

jbt

KULT

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadan je i taj sajt. Uh, pozeri svuda!!! Na Temi Hard Rock & Rock niko ne pise danima, a na temama narodnjaci, Exit, Dance i ostalo samo prsti od postova.

 

Htedoh nešto da kažem, ali malo je bedak raspravljati se sa imaginarnom osobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Htedoh nešto da kažem, ali malo je bedak raspravljati se sa imaginarnom osobom.

 

Od zavisti nema gore bolesti. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sa seljacima seljacki i treba da se prica. Posto nista ne mozete da skontate pocinjem tako i da pisem. Izmedju ostalog ja sam nekrunisani kralj u poznavanju pravopisa i srpske knjizevnosti. 8 godina za redom sam bio prvo mesto na takmicenjima u Ar a 4 godine i na regionalnim takmicenjima. Sta da pricam sa Gojk O-m?

 

 

Sem toga bio sam kralj i u fizici i matematici. Na hemiju nisam isao jer sam hteo da pustim i druge da se negde pokazu. Dobro nekada su se takmicenja poklapala pa sam kao prvi izbor uzimao srpski jer sam kako kazu procitao 16648942363584789 knjiga, a od toga samo 4789 gramatika i knjiga pravopisa.

 

 

:):):)

 

Ja mislim da je Hefest izmislio tocak. :)

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

de si.

 

 

Moram po Pravilniku da ti dam 20% warn-a i 3 dana zabrane pisanja.

Zbog vredjanja drugih na EXIT temi.

 

Defenders of true metal proud and standing tall!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Nisam uzeo nick Hefest tek onako.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ima, stavljati se u tuđu kožu i praviti lažne naloge po internetima.

 

Ajde da se kladimo da je sve sto sam o sebi napisao istina. To cak nije sve, ali ce biti dovoljno za pocetak. Bas bi voleo da ti uzmem koji dinar pa da vidis da sam stvaran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...