Jump to content

Metal in general


Kiana Bartok

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam vidjao lepe metalke ali ono sto me odbija od njih je upravo to kako se odevaju.Jbg

 

 

vidjate vi svakog dana metalke a da toga niste ni svesni. ni pola metalki se ne oblaci u nekom goth/metalskom fazonu. ja nosim crne majce samo kad idem na koncerte i to imam samo dve - anarhiju i i dead kennedys-e (i obe su punk), a metalka sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, kako da ne.

 

 

mislila sam na metalke koje vidjas usput. koliko vidis goticarki toliko vidis i devojaka koje slusaju metal a nisu u tom fazonu. vecina mojih drugarica koje slusaju metal nisu u tom fazonu, mada one slusaju i ostale vrste muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažem ti, znam možda 2-3 devojke koje slušaju metal, a da se ne oblače po metalskom obrascu. Ostalih (random dvocifreni broj) apsolutno to radi.

 

da istina.iz nekog razloga vecina devojaka koja slusaju tu muziku se i oblace tako.i usput vecina je vrlo ruzna.a one koje slusaju metal a ne oblace se tako ja ne racunam u metalke.u metalce i metalke racunam samo one koji pripadaju toj subkulturi.slusati neku muziku i pripadati subkulturi su dve razlicite stvari.i jos jedna stvar te devojke koje slusaju metal/rok/pank sta god iz nekog razloga ni jedna od njih ne slusa nista od narodne muzike.sto je cudno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da istina.iz nekog razloga vecina devojaka koja slusaju tu muziku se i oblace tako.i usput vecina je vrlo ruzna.a one koje slusaju metal a ne oblace se tako ja ne racunam u metalke.u metalce i metalke racunam samo one koji pripadaju toj subkulturi.slusati neku muziku i pripadati subkulturi su dve razlicite stvari.i jos jedna stvar te devojke koje slusaju metal/rok/pank sta god iz nekog razloga ni jedna od njih ne slusa nista od narodne muzike.sto je cudno

 

Da si bio na Peru Defformeru, ne bi tako pričao. Usput, na njihovom poslednjem beogradskom koncertu ja nisam video nijednu ružnu devojku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjate vi svakog dana metalke a da toga niste ni svesni. ni pola metalki se ne oblaci u nekom goth/metalskom fazonu. ja nosim crne majce samo kad idem na koncerte i to imam samo dve - anarhiju i i dead kennedys-e (i obe su punk), a metalka sam.

 

Moguce,ali ja sam sreo samo jedan slucaj,i to bivsu devojku sa kojom sam bio 2 god.Bila je apsolutno fensi a slusala isto sto i ja,black i death metal.

E sad vidjam i one koje ne furaju bas totalno taj trip ali cisto da se vidi da su metalke ili nose neki pentagram,cudno prstenje,malo kreona ispod ociju,totalno je nebitno sta ali je bitno da im taj detalj istakne koju muziku slusaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si bio na Peru Defformeru, ne bi tako pričao. Usput, na njihovom poslednjem beogradskom koncertu ja nisam video nijednu ružnu devojku.

 

neznam nisam bio ,mozda si upravu

 

Moguce,ali ja sam sreo samo jedan slucaj,i to bivsu devojku sa kojom sam bio 2 god.Bila je apsolutno fensi a slusala isto sto i ja,black i death metal.

E sad vidjam i one koje ne furaju bas totalno taj trip ali cisto da se vidi da su metalke ili nose neki pentagram,cudno prstenje,malo kreona ispod ociju,totalno je nebitno sta ali je bitno da im taj detalj istakne koju muziku slusaju.

 

ja licno znam par lepih devojaka koje u privatnom zivotu slusaju metal a ne oblace se tako i ne nazivaju se metalkama.ali sve njih sam pitao sta misle o metalcima i sve su rekle da su metalci odvratni klosari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote prinche ti bas umes da okrenes recenicu za 180 stepeni.Kad kaze neko klosar ne misli na njegov stepen inteligencije,iako ja imam jednog ortaka metalca koji je u najmanju ruku retardiran,nema osnovne manire da mu orah iz ruke ne uzmes ali eno zavrsava faks sa dobrim prosekom i to sve u roku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te što kažu da su metalci odvratni klošari, neka se jave kad budu završile faks kao najbolje u generaciji, kao što sam ja, odvratni klošar, završio.

 

to sto je neko zavrsio fakultet ne znaci da nije klosar.ja znam lika koji je zavrsio teoloski fakultet sa dobrim ocenama i eno ima dugu masnu kosu,nosi majcu gamma ray,pije po parkovima po ceo dan,stalno prica o nekim metal bendovima i totalni je idiot.mnogi zavrse fakultet pa ostanu klosari

dali je neko klosar ili ne zavisi od sledecih faktora

 

1.licna higijena

2.oblacenje

3.ponasanje

4.inteligencija

5.nacin na koji osoba prica i sta prica

6.nacin zivota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...