Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

Due to a heavy infection of his vocal chords, Tony Kakko (voc) had to visit a hospital in Budapest yesterday. Today’s show in Graz (18.11.2009) had to be cancelled as well as the two following shows in Vienna (19.11.2009) and in Munich (20.11.2009) as the severity of the infection does not allow him to perform on next few days.

 

Imali ste sreće ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nova tura:

 

Za one koji nisu vec videli, od pre neki dan stoje i:

 

Bice za koji dan i jos 2 isecka, Juliet & The Cage i Last Drop Falls & White Pearl, Black Oceans, koji nisu mogli da se uploaduju na YT jer traju preko 10 min, pa dok to iseckam i okacim...Solaze su nazalost nesto losije snimljene, nasao je tad da zeza mobilni. Videcu da nesto skrpim. A potom ide i ceo Delain (isto moram i sa njima da uradim, sve idu po 2 pesme)

 

 

 

 

sve je ovo super, i hvala ti na snimcima, ali.....samo mi reci kako si mogao da uzivas na koncertu ako si celo vreme snimao? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam se drao wolf and raven sve vreme, mozda se to ja cujem, kad vidim klip znacu

 

edit: yeah, that's me alright :bigblue:

 

 

A choveche that was legendary, jedan od hajlajtsa koncerta, ziv bio :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i Delaina!

 

I preostalo od Sonate (fale samo solaze):

 

(Ako nece kojim slucajemda pusti neki od isecaka, to je zato sto sam tek zavrsio sa uploadovanjem, nije ih jos YT obradio, pojavice se ubrzo)

 

PS Ako nekog zanima mogu da okacim i linkove za ceo Hammerfall iz SKC-a proletos ;) (nismo snimali Bloodbound i Sabaton nazalost, nije telefon imao dovoljno memorije)

 

PSS Moram posle da se setim da sve ove linkove za Sonatu ubacim u 1 post da ne budu razbacani :)

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS Ako nekog zanima mogu da okacim i linkove za ceo Hammerfall iz SKC-a proletos ;) (nismo snimali Bloodbound i Sabaton nazalost, nije telefon imao dovoljno memorije)

 

 

U to bi bilo odlicno... :pivopije: Bas sam pokusavao da nadjem snimke HammerFall-a iz SKC-a...:bigblue:

Svaka cast za snimke Sonate... Sve pohvale,,, Nadam se da ces ici i na Strato...:rolleyes:

Edited by TheCrossWeBear

Share this post


Link to post
Share on other sites

U to bi bilo odlicno... :pivopije: Bas sam pokusavao da nadjem snimke HammerFall-a iz SKC-a...:bigblue:

Stoje na YT-u odavno da si samo kucao Hammerfall live@SKC sve bi nasao ;)

 

Bez nekog posebnog reda, fale Bloodbound i Crimson Thunder koji su nesto ruzno snimljeni pa nisam jos kacio. Videcu da to doteram pa da stavim i njih.

 

Svaka cast za snimke Sonate... Sve pohvale,,, Nadam se da ces ici i na Strato...:rolleyes:

Na Stratovarius ne idem, niti imam pare, niti mi je nesto stalo...Ali cu 100% posto ici na jutros najavljeni Gamma Ray u februaru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj da, citala sam nesto o tome u Eliasovom blogu, al' tamo nije precizirano da se to desilo u Srbiji, mada sam pretpostavila. :haha:

A na Delainovom fejsu kad sam gledala blogove po danima, sve je bilo osim Beograda. :haha:

Hvala Slobo na linku. :pivopije:

 

I da, genijalno mi je ono "the bridge police". Odakle nam to? :haha:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, videla sam to.

Oni su u Pesti svirali samo sat vremena, i uglavnom je publika pevala, al' su angazovali Charlotte da otpeva "Last Drop Falls".

Ipak su svirali to vece, iako je Tonyju receno da ne treba da peva.

 

Ne znam sta se desava sa vecerasnjih koncertom, pretpostavljam da ce se odzati, i nadam se da je Tonyju mnogo bolje, al' bolje i da pauziraju duze vreme, nego da se on forsira da peva, i da mu psle opet bude lose, pa da otkazuju jos koncerata. Ovako fino odmori malo duze, i posle punom parom nastave, a u februaru obidju mesta u kojima su koncerti otkazani (vec su zakazani neki termini za ove propustene koncerte), i to je to. :smile:

 

 

Btw, stvarno imamo srece sa koncertom, i zbog Tonyja, a i zbog ona 3 dana zalosti sto s bila kod nas. Znaci, da je koncert zakazan za samo dan-dva kasnije, ne bi se odrzao ovog meseca. :da: Al', srecom, nije. :D:rockdevil:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se desava sa vecerasnjih koncertom, pretpostavljam da ce se odzati, i nadam se da je Tonyju mnogo bolje, al' bolje i da pauziraju duze vreme, nego da se on forsira da peva, i da mu psle opet bude lose, pa da otkazuju jos koncerata. Ovako fino odmori malo duze, i posle punom parom nastave, a u februaru obidju mesta u kojima su koncerti otkazani (vec su zakazani neki termini za ove propustene koncerte), i to je to. :smile:

 

Btw, stvarno imamo srece sa koncertom, i zbog Tonyja, a i zbog ona 3 dana zalosti sto s bila kod nas. Znaci, da je koncert zakazan za samo dan-dva kasnije, ne bi se odrzao ovog meseca. :da: Al', srecom, nije. :D:rockdevil:

I ja kontam da je bolje da sacekaju da ozdravi nego da eventualno iskomplikuje sebi problem... Mada,verovatno bih mislio drugacije da je koncert ovde... Definitivno smo imali srece da se koncert odrzi.Mislim da je bio maksimalno odradjen od strane Sonate i Tonija,a ne znam koliko je on bio u stanju da peva  Budimopesti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je vise simpaticno... :rolleyes:  Mada mi je jako daleko od Tonijevog izvodjenja... :rockdevil: Prilicno slabo sam je cuo na koncertu,a nisam znao njihova pesme pa ne mogu da ocenim njene pevacke kvalitete...  :confused: Sta vi mislite?

 

Realno, pjevacki kvaliteti nisu nesto. Posebno sto sam slusao Negative 2 dana prije Sonate, pa nisam ni mogao da slusam bilo kakav zenski vokal :)

Ali, da je simpaticna, to niko ne moze poreci, a sve ukupno je Delain ostavio sjajan utisak, i ne sumnjam da ce polako postajati sve veci i veci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...