Jump to content

StudenCki domovi


Grobodan

Recommended Posts

:) :)

 

Сад су трећи и пети бруцошки (мушки, односно женски), четврти и шести за старије студенткиње, а први за старије студенте.

Нема Црногораца међу људима које ја знам, а познајем их превише...

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Tema za Kuruza i druzinu :)

Dakle - jeste li ziveli u nekom, kako je bilo, sa akcentom na zanimljive anegdote o cimerima svinjama, koleginicama lakog morala, streberima, pacovima u hlebu u menzi...

Ajmo :rockdevil:

 

 

Zivela...zivim...i zivecu (valjda)... Cimerke mi nisu svinje...Ali 'docimerke' (prvi put cula za taj termin kad sam dosla u dom) jesu... Koleginica lakog morala kada je pala godinu na medicinskom i izgubila pravo na dom se u sredu preselila kod lika kojeg je upoznala u subotu i jos uvek zivi sa njim...To joj je inace makro...Pacova nema u hlebu u menzi vec u sobama, u prvom G krilu u studenjaku (koji je kao najbolji dom u BGu) gde sam nazalost provela dva meseca...Ziveo je u nasoj sudoperi i nocu je voleo da posecuje sobu docimerki. Zaista ne znam sta se desilo sa njim kada smo se odselile iz sobe ali otrov koji je cistacica svakodnevno stavljala u sudoperu nije posluzio ni za sta (nisu pacovi bas tako glupi)... I jos? Da zurke svako vece u sobama...U mraku pa otprilike ko koga dohvati...Alkohol u neogranicenim kolicinama... Kod nekih se nadje i trava...Sve u svemu jako dosadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо је чути и другу страну која не воли домски живот. :)

И ја сам био у првом Г на премештају и било је дивно. Цимери никад нису били ту (био сам на првом спрату у трокреветној), рај на земљи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо је чути и другу страну која не воли домски живот. :)

И ја сам био у првом Г на премештају и било је дивно. Цимери никад нису били ту (био сам на првом спрату у трокреветној), рај на земљи.

 

 

Nije tacno ja ne volim 'domski zivot'...Mislim da ne bi mogla nikada da zivim u stanu...

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Такође. У дому никад није досадно, увек има некога за било коју активност.

 

 

A najvise ima smorova koji te cimaju da ucis sa njima ili likova koji dolaze kod tebe da se grebu za pljuge ili da ti seru ako malo glasnije pustis muziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко их јебе. Ишао сам више пута код управника због урлања, музике и осталог. Гојко је био најгори, прекопута становао неки муслиман, а Гоћа по цео дан слушао Бају. Може он из Зворника, ал' Зворник не може из њега. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко их јебе. Ишао сам више пута код управника због урлања, музике и осталог. Гојко је био најгори, прекопута становао неки муслиман, а Гоћа по цео дан слушао Бају. Може он из Зворника, ал' Зворник не може из њега. :)

 

 

He he...Da li si mozda cuo za aferu 'sviracice; u petom bloku krajem avgusta? Ha ha...Ove ribe sa uciteljskog su vezbale da sviraju harmoniku i flautu i ja i jedna devojka sa pravnog smo isle kod njih u sobu da ih...hm...podrzimo? (ustvari isle smo da pijemo) i onda nas je neko prijavio upravniku i on je dosao i rekao...Aha, znaci vi ste 'sviracice'... Posle nas je pola studentskog doma zezalo...Ali sta ces kad nismo dale ljudima da spavaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам био у дому тад, врућина ме је отерала кући на дружење са климом. :)

Управник је кул, портири су имбецили. Бакића смо злостављали, набавили смо његов број и по цео дан га урнисали. Шупак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам био у дому тад, врућина ме је отерала кући на дружење са климом. :)

Управник је кул, портири су имбецили. Бакића смо злостављали, набавили смо његов број и по цео дан га урнисали. Шупак.

 

 

A bilo je i ono kad su se 3 ribe na 4 spratu porokale zato sto se otkrilo da su jedna drugoj sipale aceton u sampon i prasak u kupku :)

A kod nas na spratu dve cimerke su se medjusobno potkradale...Kao ova jednoj drpi pare i ona to sazna pa drpi ovoj drugoj duplo vise...Dok ih na kraju nisu rastavili...da mojoj poznanici je neko sa zice drpio gace...Koja bolsenica!

Edited by BraniSlava-Nazi sponzorusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Код нас није било проблема, ту и тамо цимери су се свађали, али баш ретко.

Знам да је у петом било свега, али и девојке из шестог су нам се жалиле на свашта...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):)

Код нас није било проблема, ту и тамо цимери су се свађали, али баш ретко.

Знам да је у петом било свега, али и девојке из шестог су нам се жалиле на свашта...

 

 

He he ja sam sad u sestom...:)

Inace i meni su drpili duksericu i to Junkers-ovu...I onda sam ja lepo krenula od sobe do sobe da trazim tu duksericu i posteno su me iznapusavali dok nisam usla u jednu sobu i videla svoju duksericu na nekom kvazi striku koji je visio na prozoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок. Ови из првог блока (старији студенти) су нам рекли да није било луђе генерације бруцоша и ружније екипе бруцошкиња. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

А је л' било неких оргија у том дому? icon_winky.gif

 

 

Naravno...Moja drugarica (ona promiskuitetna iz gore navedenog posta u kojem ona odlazi u sredu da zivi kod lika kojeg je upoznala u subotu... Dovela nekog decka (mada se tad zabavljala sa jednim likom iz treceg bloka ali on to nije znao...I taj njen drugi decko doveo druga i onda ona pozvala drugaricu i drugaricino svedocenje izgleda ovako : " i Branislava onda je i X ugasila sva svetla i ona i Y su poceli da se skidaju i valjda kresu...Ja nisam smela da gledam, bilo me sramota...sedela sam na susednom krevetu i onda je Y-ov drug poceo da me vata i skida i verovatno je hteo da se pridruzimo...I onda sam ja pobegla iz sobe"...Posle kada joj je taj lik otisao dosao joj je decko iz 3eg bloka i onda sve iz pocetka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све фина деца. Тако и треба: рад, ред, дисциплина! А не к'о један нишки дом код Медицинског, легло свакојаких полних болештија.

 

едит: Ускочи Брана и демантова ме. :D

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све фина деца. Тако и треба: рад, ред, дисциплина! А не к'о један нишки дом код Медицинског, легло свакојаких полних болештија.

 

едит: Ускочи Брана и демантова ме. :D

 

 

Inace o X osobi moze film da se snimi...Naravno o tome sta je radila u domu posto je imala srecu da su joj obe cimerke zivela u stanu ali su placale sobu u slucaju da se neka od njih poroka sa cimerkama pa da bude primorana da zivi u domu... I onda na kraju godine kada je jedna dosla od njih da se valjda iseli X osoba je pocela da maltretira trazeci veca prava jer je tu sama zivela skoro god dana...I jednoga dana kada smo se ja i koleginica sa pravnog (sviracica) vracale sa rucka videle smo Xinu cimerku u parkicu kako drzi knjigu ispred sebe i place...I naravno da smo prisle da je 'utesimo' (citaj da saznamo neki trac) i onda nam je ona rekla da je osoba X dovela decka u sobu...Sve nam je bilo jasno... Xina cimerka nam je posle pricala da kada je usla u sobu da su svi kreveti bili razbucani i da je na svojoj posteljini nalsa telesne tecnosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...