Jump to content

StudenCki domovi


Grobodan

Recommended Posts

Дроље, само би се карале са портирима. Бакић је био са неком Марином из четвртог блока.

 

 

E a nikad mi nije bilo jasno ono kafenisanje u portirnici...Jbte svaki put kad sidjem dole neka druga riba ispija kafu sa portirom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да сам управник(макар принудни), све бих ја такве шушумиге избацио и депортовао у неку хамбуршку јавну кућицу. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сетих се једне бруталне анегдоте.

Прошле године је на трећем спрату Патриса III становао неки кретен који је све нас гњавио причама типа: "Научим 800 страна за три дана" и томе слично, па смо га стално зајебавали. Негде у априлу му је позлило, па је отишао у хитну, а сутра и на ВМА и тамо су му рекли да има камен у бубрегу. Наравно, све то нам је он причао, нико од нас није ишао са њим тамо и нико му није веровао, мислили смо да кења. Исте вечери кад се вратио са ВМА двојица мојих другара су му убацивали каменчиће у кабину док се купао. После смо сазнали да је ипак имао камен...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Za sve ljubitelje filma 'Vidimo se u citulji', lepa vest...postoji nastavak...Pod imenom 'Vidimo se u citaonici' u produkciji dzabalebarosa iz Studentskog grada, blok prvi G. Film govori o mafiji ilegalaca iz prvog g bloka koja dolazi u konflikte i oruzane sukobe (fajt skriptama i drugim skolskim inventarom) sa ilegalcima iz drugih blokova. Ostale teme koje film obradjuje su kvalitet skripti kao i uslova za ucenje a i studentskim nacinom zivota. Da ne otkrivam previse potrudite se i nabavite film...verovatno ga ima na jutjubu...

P.S. Ukoliko si i ti iz studentskog grada mozda prepoznas sebe u nekoj od scena... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio u Peneziću (Penzioneriću :)) četiri godine i bilo mi je super. Jedino što sam malo pre iseljenja dobio ukor zbog nekih žurki i preglasne muzike, a redar je konstatovao da "u poslednjih mesec dana koje god sranje se desi, ja tu zateknem i tebe" :D

Dom je bio ok, osim ludog mladog upravnika koji je završio FON i sitripovao se da je neki veliki menažer, a pritom je i bolesno ambiciozan, pa je počeo previše da smara nekim pravilima, kurcima, palcima...zvali smo ga Borko Smorko. Nemam pojma da li je još tamo, ali je težak smarač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте, али је сад добар, пошто је добио сина, па је према свима срце душа.

Za sve ljubitelje filma 'Vidimo se u citulji', lepa vest...postoji nastavak...Pod imenom 'Vidimo se u citaonici' u produkciji dzabalebarosa iz Studentskog grada, blok prvi G. Film govori o mafiji ilegalaca iz prvog g bloka koja dolazi u konflikte i oruzane sukobe (fajt skriptama i drugim skolskim inventarom) sa ilegalcima iz drugih blokova. Ostale teme koje film obradjuje su kvalitet skripti kao i uslova za ucenje a i studentskim nacinom zivota. Da ne otkrivam previse potrudite se i nabavite film...verovatno ga ima na jutjubu...

P.S. Ukoliko si i ti iz studentskog grada mozda prepoznas sebe u nekoj od scena... :)

Хахаха, гледао сам, одлично је урађеТо. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

'Ајде да се мало оживи тема,а и могло би да се врати нормалан назив теме.

Занима ме какво је стање са илегалцима,је л' има шансе да се живи на нечије име у дому? Ја би требао да добијем дом али пар ортака хоће да купе место па ме занима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je dobar Grobov prvi post u kombinaciji sa ovim imenom teme:

 

Dakle - jeste li ziveli u nekom, kako je bilo, sa akcentom na zanimljive anegdote o cimerima svinjama, koleginicama lakog morala, streberima, pacovima u hlebu u menzi...

Ajmo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Илегалаца има у сваком дому, не треба да брину. Нека нађу некога ко ће да прода место, остало ће лако. Само, мораће да плаћају преноћишта и станарину, па ће, ако узмемо да ће сваког дана спавати у дому, месечно плаћати око 5000 - 5500 уместо око 1000 - 1500.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...