Jump to content

StudenCki domovi


Grobodan

Recommended Posts

Другарице које су у дому немају ни прикључак за телефон. Изем ти дом. У Београду имаш мензу куд год кренеш, а на к'о у НС.

А и новосадски факултети су спрдња.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tuoLarips

Zile...onaj bucmasti dobar ?! :) :) Legenda...dodje da popravi neku sitnicu, ponudis ga pivom...on popije celu gajbu !! :) :)

 

Buba nije bilo prosle godine...dok nisu uleteli bugkiller-i !! Em sto predsoblje smrdi par dana kao gasna komora...em sto navuku zohare opet u kuhinju !! Idioti...jebalo ih zaprasivanje :violent:

Kad sam bio prva...vrvilo je sve od njih...no. skupljali smo ih u tegle i palili !! :)

 

a evo jos jedne price oko menjanja tih prozora, drugarica mi pricala... Dosli ti likovi kod nje u sobu, skinuli stare prozore, i kao i vi, ostale su tako bez prozora na par sati.. Medjutim pogledala ona u zid, kad ono u supljini neka 'loptica' velicine skupljene sake.. Pokusa da je uzme, kad ono loptica pocela da se pomera.... Nije imala pojma sta je, pa je otisla po komsiju, i covek uzeo to, bacio na pod, kad ono od loptice se stvorio slepi mis.. :lol: nije mogla da veruje.. I dobro, nista, otisao komsija.. I kad je bolje pogledala, ono jos 5-6 slepih miseva.. Kaze svi se nekako uvuku u pukotine, i sklupcaju se... Da ne verujes... :lol:

Svasta su ljudi tada nalazili ... ali slepi misevi ... ahaha :lol:

 

 

Btw...jos jedna čar Bajica je bila mreza u domu...mnogo jaka stvar !! Tu si mogao naci sve za fakultet, svakakve filmove, serije, muzike...no posle renoviranja su nam posekli kablove, uveli u sobe prikljucke za net i kablovsku...i od toga naravno nista !! Trebalo je kao da bude zainteresovano 80% stanara da to radi...no nema sanse nakupiti tolike mase !! Btw...kome treba, moze da na'vata wireless s' FTN-a ili s' neke okolne zgrade !!

 

@Kuruz

Ne seri...u NS-u je bas dobro sto su fakulteti na jednom mestu !! A o kvalitetu studija ne zelim da komentarisem...jednostavno, lupio si tesku glupost !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko није прву годину провео у Патрису, није студирао. :rockdevil:

 

@НС екипа

Не бих да улазим у расправу, имам већ довољно људи који су тамо и који ме убеђују да сам погрешио што сам уписао у Београду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, verujem da je dobro zezanje u domovima, ali za moj ukus studiranje na gajbi bez matoraca sa cimerima je vrh. narocito ako znas jos takvih ljudi :)

Sto rece Nazgul, ima i nas osobenjaka kojima guzva ne prija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece Nazgul, ima i nas osobenjaka kojima guzva ne prija ;)

 

Taj rad. Evo već drugu godinu živim u iznajmljenom stanu i super mi je, u domu nikada ne bih mogao. Navikao sam na određenu privatnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni guzva ne prija, nikad nisam kao Kuruz okupljao po 50 ljudi u sobi, ali sve sto sam trazio od cimera je par sati mira dnevno. Prednost je to sto ti ni u jednom jedinom momentu nije dosadno - uvek negde nekog ima ako hoces da se zezas, ako hoces da ucis ides u citaonicu, ako hoces mir zamolis cimera da te iskulira...milina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@tuoLarips

Zile...onaj bucmasti dobar ?! :):) Legenda...dodje da popravi neku sitnicu, ponudis ga pivom...on popije celu gajbu !! :):)

 

Buba nije bilo prosle godine...dok nisu uleteli bugkiller-i !! Em sto predsoblje smrdi par dana kao gasna komora...em sto navuku zohare opet u kuhinju !! Idioti...jebalo ih zaprasivanje :violent:

Kad sam bio prva...vrvilo je sve od njih...no. skupljali smo ih u tegle i palili !! :)

 

 

Svasta su ljudi tada nalazili ... ali slepi misevi ... ahaha :lol:

 

 

Btw...jos jedna čar Bajica je bila mreza u domu...mnogo jaka stvar !! Tu si mogao naci sve za fakultet, svakakve filmove, serije, muzike...no posle renoviranja su nam posekli kablove, uveli u sobe prikljucke za net i kablovsku...i od toga naravno nista !! Trebalo je kao da bude zainteresovano 80% stanara da to radi...no nema sanse nakupiti tolike mase !! Btw...kome treba, moze da na'vata wireless s' FTN-a ili s' neke okolne zgrade !!

 

Da, da, Zile.. :lol: Covek dodje, i ne zna da ode... Pre neki dan je kosio travu oko 9h ujutru.. Sve nas je probudio...

 

A sto se tice buba, haha, skroz si u pravu... Bolje da ne prskaju...

Cula sam za tu mrezu.. Bzvz sto su isekli kablove.. To je bas steta... Mi smo se snasli za net.. Moji docimeri i mi smo prikljuceni tako sto smo stavili antenu na krov, i sproveli kablove.. Upravnik prvo nije dao, al' posle je dozvolio..

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni guzva ne prija, nikad nisam kao Kuruz okupljao po 50 ljudi u sobi, ali sve sto sam trazio od cimera je par sati mira dnevno. Prednost je to sto ti ni u jednom jedinom momentu nije dosadno - uvek negde nekog ima ako hoces da se zezas, ako hoces da ucis ides u citaonicu, ako hoces mir zamolis cimera da te iskulira...milina.

Нисам их звао, сами су долазили. :)

Код мене је била гужва само у првом семестру, после сам се ја окупљао по туђим собама.

Реално, најлепши моменти у дому су недељом увече кад се неко враћа од куће, па носи пуне бисаге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, verujem da je dobro zezanje u domovima, ali za moj ukus studiranje na gajbi bez matoraca sa cimerima je vrh.

Студирање без родитеља са 30 цимера је врх. :twisted:

Једном се потрефило да смо ја и још неколико људи са којима сам проводио дане дошли од куће истог дана. Ја донео суво месо и сланину са тавана, принцес крофне, кевин кечап, кифле са надевом за пицу и пуну кесу лука, један другар босанску питу са сиром, пирошке, пола торте, други печено пиле, још мало сланине, трећи уштипке, пршуту и домаћи кајмак, па све заливено са 10 литара Кока Коле коју и даље уништавамо без милости. Алкохол скоро да и не пијемо, само овај отров... :rockdevil:

 

Скупило се нас 20 у соби, ждеремо цело вече, лук штипа за очи, сви подригују и прде к'о свиње, кад неко куца. Две девојке отварају врата и углас ће: "Је л' ту... јао ал' смрди!" и одоше. Ми се погледамо на пола секунде и онда крене најгоре вриштање од смеха које сам ја икада чуо. :) :) :)

 

'Оћу опет у Патрис...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Jebo leba,kakvi su bili to dani,pjan i napušen ko mrcina.noću smo zapišavali onu zastavinu prodavnicu,kad se vraćamo iz grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vala imam svoj prazan stanchic, bez cimera(ne daju glavni i odgovorni parents). Bude dosadno kad po tri dana progovoris samo sa prodavacicom u prodavnici, al makar mogu se prave male zurke kad god ocu. Cisto da se setim sto preferiram samocu...

A za dom ne znam - cujem i dosta dobrih a i dosta losih stvari. Ocigledna prednost je druzenje a ocigledna mana manjak privatnosti. Gde bih turio komp i onda drko na miru? Dal bi mogao da odvrnem rumunski blek?

Ako predjem na budzet razmislicu ali zasad nesto me i ne privlaci. Dajte malo drugu stranu medalju da znam dal da idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...