Jump to content

StudenCki domovi


Grobodan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Пре неколико дана се завршила моја четворогодишња екскурзија, тј. живот у дому. Кад погледам уназад, право је чудо што сам стигао скоро до краја факултета. И данас се сви чудимо и крстимо кад схватимо да смо успели да стигнемо до краја, иако смо заједно живели у Патрису у првој години. Да ми је да се вратим тамо са оном екипом на бар месец дана...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

На ФПН-у се са око 8.0 упада, али то зависи од факултета, код нас ко нема 8.0 или је јако глуп или га јако боли курац. Погледај за прошлу годину колико је бодова требало, имаш на сајту студентског центра све податке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da oživim temu :D

Pitanje za sve ljude koji su bili u nekom domu, da li je i koliko bitan prosek? Do sada sam čula da je bitno da se čisti godina što ranije, a za prosek nemam pojma

Da znam da li lepo da ostavim ovako ili da poništavam i ganjam bolje ocene :haha:

 

Što bolji prosek - viša pozicija na rang listi - bolja soba.

 

Ko nije živeo u domu kao da nije studirao :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asam bio u zabludi per multa :) Pa, sveiedno - i ovi iz Dolova (sto rece Bakara - ko od noza nie bolov'o, nek dodze uuu) i tako tih zaseoka su brze stizali od mene do Hale :D Kakavie ebeni geto droga-novac-MI-LJA-KO-VAC

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali mi selje iz Dolova i tako tih sela bacamo previše para na prevoz

A i nije istina, to kad ti se poklopi da ti bus za Pančester i bus za selo poklope i idu jedan za drugim

Dešava se da stignem do Pančeva za pola sata i sledeći za selo mi za sat vremena jer mi utekao ispred nosa, tako da je to cela 2 sata, i to u jednom smeru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti, da vi's muke - kad ja dodzem na okretnicu 48ice, a njega nema, a njega nema, zora svanula...i takoe edno 20 minuta (a sibau vetrovi sa Avale planine i iz miljakovacke prasume iskacu medjedi i mad dog lutalice, bale na usta kao Homer, jer nisu gricnuli human flesh nedelju dana) Pa skoro da bude na isto sa zivljem sa druge strane Pancevca...ista namie tuga, ista sudbinaaaa :D

 

Prastai za nepotrebne upadice - KONKURISI!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...