Jump to content

Ligue 1


lemmy sixx

Recommended Posts

pa oni to ne rade...kupe ono sto valja po francuskoj...to su manje-vise neki ok igraci,mogli bi i u neku jacu ligu,ali nejaverovatnije ne bi igrali,pa onda odu u lion...budu tu 2-3 sezone i onda idu negde dalje...prvu sezonu presede,pa kasnije 1-2 igraju u ls i kasnije odu negde dalje...sve sto su ikada kupili bilo je na tu foru...dobro,skoro sve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Понекад сам гледао утакмице док су ишле на СОСу, ал' не пратим, осим преко листе у клаџи. Драго ми је што ће Лион да испуши!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ni ja ne volim francuze...inace,pre 6-7 godina sam na sos-u gledao pregled lige...marsej igrao protiv nekih invalida...secam se da je tada vecita izmena dugari igrao za marsej...marsej je gubio na poluvremenu 4:0 ili 0:4...ne mogu tacno da se setim...a u drugom su dali 5 komada i dobili utakmicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, превише црнаца су увезли. То ми се ич не свиђа.

Свакакве караконџуле, са кикицама, роговима...и загуљеним презименима. Иначе, Монако има један од најлепших малих стадиона на свету. Архитектонско ремек дело.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,to jeste...gomila nekih camova iz afrike...imaju dve odlike...il su brzi il jaki...nema treceg...k'o da ih lopatom guraju u klubove...video sam slike,lep stadion...monako ima tri 'rvata u sastavu...i gomilu nekih za koje zna samo uza rodbina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, превише црнаца су увезли. То ми се ич не свиђа.

 

Zato im reprezentacija i lici na kombinovanu selekciju Afrike.To je drzava koja je definitivno izgubila nacionalni identitet.

 

 

secam se da je tada vecita izmena dugari igrao za marsej...marsej je gubio na poluvremenu 4:0 ili 0:4...ne mogu tacno da se setim...a u drugom su dali 5 komada i dobili utakmicu...

 

Meni su francuzi u lepim secanjima.Samo jednom u zivotu sam dobio ozbiljne pare na kladzi,i to zahvaljujuci francuskom kupu.Igrao PSG sa nekim,ne secam se vise sa kim.Ja igrao dvojku na PSG.Bilo 2:0 za protivnike do 80.minuta.I na kraju bilo 2:5 za PSG. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...