Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Ovaj put se moram slikati sa Dzordzom i Websterom,a kontam da ce biti raspolozheni za caskanje,nisu pichke kao mnogi...

 

A kartu ako uspem nabvaviti tu supersonik/predrkanu uramljujem i stavljam pored one iz 2007....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo konstatiram, ne bih ga ni pustio u kucu jeote :)

 

Ma ne, fakat, ovo zelim gledat. Ne budu li u Zagrebu, idem u Beograd... Ne zelim Janezima davat svoj novac nit vozarit sat i pol do Ljublajne (draze cu 4 do Beograda) :)

 

Jos Evocation i Obscura!

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sto ovo radi Terra Nostra a ne onaj neozbiljni Djokica koji nit' daje zvanicno obavestenje,nit 'ima sajt a sve informacije su iz trece ruke i u 5 do dvanes'

Zaista drkoski stav koji me i licno vredja jer je u fazonu-dajte pare i idite na koncert,a za ostalo me boli kita generalno

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....ne vidjoh ovaj paket...jebeni Kanibali s' Fetusima...jaoooo :rockdevil:

 

Videcu da uzmem ove fensi karte kad budu u prodaji ... :)

 

EDIT:

Pogresio sam smajli :)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napade covjeka ni krivog ni duznog.. mislim da je bilo price negdje o tome ko je zapravo organizovao Morbide, sad CoF, ko ce Amon Amarth, itd. Dakle nije to djoletov drkoski stav nego zna se ciji i to nije nista novo.

 

Ja koliko sam cuo i ovo rade slovenci , samo sada preko drugih ljudi... iskreno ne svidja mi se sto slovenci zauzimaju i ovde teritoriju, ali narod ne ceni svoje, tako da neka nas muzu svi redom...

 

Ja cu da sacekati par dana pred ovaj koncert, pa cu kupiti tu lepu kartu, jer ne verujem da ce to da se rasproda, osim ako organizatori naravno ne kazu da je raspordato posle 10ak prodatih karata...Inace regularna cena od 2000 din mislim da je mnogo, jer je prvi put bila 800din, a drugi 1200 tako da na ovu nemastinu mislim da je mnogo...

Paket je super, ali cc je ovde treci put, tako da ipak cu cekati da vidim neke bendove koje ce doci prvi put...

Da ne bude da samo kritikujem terranostru, ali kapiram ljude, hoce da zarade pare na brzinu, pa onda nabijaju cene karata...

 

:pivopije:

 

P.S.Naravno vi ce te sada reci da je skup paket, pa mora tolika cena karte...Hm...nije ni to izlaz ja mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam cuo i ovo rade slovenci , samo sada preko drugih ljudi... iskreno ne svidja mi se sto slovenci zauzimaju i ovde teritoriju, ali narod ne ceni svoje, tako da neka nas muzu svi redom...

 

Ja cu da sacekati par dana pred ovaj koncert, pa cu kupiti tu lepu kartu, jer ne verujem da ce to da se rasproda, osim ako organizatori naravno ne kazu da je raspordato posle 10ak prodatih karata...Inace regularna cena od 2000 din mislim da je mnogo, jer je prvi put bila 800din, a drugi 1200 tako da na ovu nemastinu mislim da je mnogo...

Paket je super, ali cc je ovde treci put, tako da ipak cu cekati da vidim neke bendove koje ce doci prvi put...

Da ne bude da samo kritikujem terranostru, ali kapiram ljude, hoce da zarade pare na brzinu, pa onda nabijaju cene karata...

 

:pivopije:

 

P.S.Naravno vi ce te sada reci da je skup paket, pa mora tolika cena karte...Hm...nije ni to izlaz ja mislim...

 

Zasto uvijek ovo moram da citam... Razumijem da se za cijenu neko i buni, to cu svaki put da obrazlozim, ali sta tebe briga ko radi koncert, kao jednog fana? Pa, ja lijepo napisah terra nostra, ti sad ubacujes neke price, kojima te ko zna ko od konkurencije kljuka, a vjerovatno ne znas ni o cemu tacno pises. Zasto je ovo samo u Srbiji bitna cinjenica? Ja sa nase strane obecavam fenomenalno ozvucenje, i vrhunski ugodjaj za kartu koju platite, a karta je tolika samo i samo zbog rasta evra, sto ponavljam po ko zna koji put. Manju ne mozemo da stavimo, kome se ne svidja moze preskociti koncert, ili ipak razmisliti da li je 200-300 dinara vrijedno preskakanja koncerta bendova koji dolaze u Srbiju maksimalno 1 put u 2 godine, a nekada i rijedje. Ovo samo kod nas moze, da se organizacija koncerata tretira kao skupstina, i svi da imaju svoje favorite i slicno. Stvarno besmisleno. Zarada para na brzinu :) Uh, blago tebi.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da kazem da Evocation nisam cuo ranije. Upravo slusam Dead Calm Chaos. Odusevljen sam. :da:

Jebeno se dolazi na ovo.

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...