Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

al tesko da cu sacuvati snage da se mlatim i na CC i na DF...

obscuru negotivim narocito, zanimljivi su al bicu umoran ..kazem videcu

trebalobi da bude opasno! ;)

 

111 . . . , . ., ,.. ,., ., ., ,.

 

 

,,.,.

.,,,

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam cuo i ovo rade slovenci , samo sada preko drugih ljudi... iskreno ne svidja mi se sto slovenci zauzimaju i ovde teritoriju, ali narod ne ceni svoje, tako da neka nas muzu svi redom...

 

Ja cu da sacekati par dana pred ovaj koncert, pa cu kupiti tu lepu kartu, jer ne verujem da ce to da se rasproda, osim ako organizatori naravno ne kazu da je raspordato posle 10ak prodatih karata...Inace regularna cena od 2000 din mislim da je mnogo, jer je prvi put bila 800din, a drugi 1200 tako da na ovu nemastinu mislim da je mnogo...

Paket je super, ali cc je ovde treci put, tako da ipak cu cekati da vidim neke bendove koje ce doci prvi put...

Da ne bude da samo kritikujem terranostru, ali kapiram ljude, hoce da zarade pare na brzinu, pa onda nabijaju cene karata...

 

:pivopije:

 

P.S.Naravno vi ce te sada reci da je skup paket, pa mora tolika cena karte...Hm...nije ni to izlaz ja mislim...

 

Za ovoliku količinu gluposti i čistog bezobrazluka u jednom postu bih te banovao odmah. Ti si čuo da rade Slovenci (od koga to?), da Terra Nostra hoće da zaradi pare na brzinu, koliko ovaj paket bendova košta, ma sve ti znaš, i još očekuješ povrh svega da nekoga boli kurac da se tebi pravda?! :) Ako ti se dolazi, dođi, ako ne, nemoj i gotovo. Nikoga ne zanima šta si ti "čuo" i da li ti misliš da je karta skupa, s obzirom da te apsolutno ništa ne kvalifikuje da praviš takve izjave.

 

Pun mi kurac više ovakvih seratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000 mi se sad cini previse za skoro bilokoji bend sam,

 

ali za ovaj paket nema greske..

 

2000 je jos i pristojno EEEEEJ BRE!! kanibal korps i dajing fetus + Obskura koja je obisla svet sa CC

ludnica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što novu? Zar se ne može editovati prvi post od strane moderatora? :rolleyes:

 

No, dobro... Bitno da će biti nečeg :D

 

Tako sto volim da otvaram teme :)

 

Ne, ozbiljno, lakse je i preglednije, niko ne zeli da cita gomilu strana o tome ko radi, sto radi, je li ovako ili onako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uf, i ja vrebam ovo kao nenormalan, lepo da se na vreme obezbedim za ovaj spektakl

 

Cannibal-i drugi put, a jos mi se nije desilo da mi ovako sednu sva cetiri benda

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...