Jump to content

2009.10.18. *SKC, Beograd* Cannibal Corpse, Dying Fetus, Evocation, Obscura


Cancerman

Recommended Posts

Onda ću ući po sata ranije i zavezati se lisicama za ogradu :D

 

Istripovao si se... Ja sam napisao da ce se uci u salu ranije, a meet and greet ne postoji. Jedino ako clanovi benda budu na svoju ruku htjeli, pitacemo ih na dan koncerta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istripovao si se... Ja sam napisao da ce se uci u salu ranije, a meet and greet ne postoji. Jedino ako clanovi benda budu na svoju ruku htjeli, pitacemo ih na dan koncerta.

 

ofušteno,prosi put kad su bili kad su prolazili u bekstejdz stali su sa nama i lijepo se pitali,vole kontakt sa publikom,a i odomacili su se odje vise.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Они воле људе, поготово Вебстер и Фишер. Цареви су обојица. И сто посто ће и попити пиво са нама после концерта и стати да попричају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbg toliko ljudi sad ima,mora se i sa john gallagerom popit pivo.

 

ja imam samo jednu zamjerku za koncert,a to je da bi u ovoj postavi bendaresa disdained legao kao kec na 10,i bio bi to pravi deathfest.nevidim sto bi bio problem da se ubace oni,eventualno jos jedan dobar dm bend domace radinosti,'cert pocne sat i po ranije,oni odrade po pola sata,taman svima lijepo.ali heb'ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da, kad bi tako nesto predlozili, ovi bi mislili da nismo normalni. A problem? Problem je taj sto bi Disdained morao da donese svoju binsku, pa bi se trazili svoji kanali na mikseti, jer niko ne da svoje, pa smjena binske poslije svirke. Ideja je super, sto da ne, ali, kad neki bend dolazi sam. Sigurno da bi Disdained bio jedan od prvih izbora za predgrupu Cannibalima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad da predlozite naravno da bi to mislili.ali da ste u startu skontali za neki mini deathfest,ne vidim sto bi odbili.

sto se tice binske mislim da nebi ali nikakvih problema bilo,mislim da to njima nebi ni prvi ni poslednji put bilo da se sklope i rasklope za 5 min. :)

 

bitno je samo jedno,gdje ima volje ima i nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja cu vala tek u septembru/oktobru pazariti kartu i to u jednoj turistickoj agenciji vamo.otkako jos nisam dobio svoje pare od onog destruction+sodom paketa nemam vise poverenja u takvo narucivanje karata :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kako su mi gotivni ovo sto se javljaju, a Cannibali ih interesuju koliko i tezga Bore Drljace u Cirihu ovih dana.

Od petog septembra pocinjemo sa slanjem ovih karata za sve koji su narucili. U prodaji ce se u SKC-u naci za koji dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...