Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da su cynic i sadist dobra kombinacija, pod uslovom da sadist ne svira mnogo stare stvari (album lego je npr u nekim delovima toliko genericki da imam utisak da slusam jednu veoma dosadnu pesmu od sat vremena).

uglavnom, dolazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada budes poslao mejl Frubiju i budes prestao na forumu da dramis

 

 

Za sad mislim da nema da kopiram odgovoroe na moje mailove,al mi je lepo reko da će mi uplatiti do prošlog utorka...Inače je on dobio moju kartu...Znam da smaram i čoveka i ovde za pišljivih 1500din al to su moje pare i nisam ih našo na ulici i boli me palija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad mislim da nema da kopiram odgovoroe na moje mailove,al mi je lepo reko da će mi uplatiti do prošlog utorka...Inače je on dobio moju kartu...Znam da smaram i čoveka i ovde za pišljivih 1500din al to su moje pare i nisam ih našo na ulici i boli me palija...

 

Mito...moldi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi se javio stampar za karte ... napio se covek jos pre 15 dana i zaboravio da odstampa karte ... :(

 

Tako da ...

 

za 2-3 dana karte.

 

Odgovara mi. :) Erm, da mi sačuvaš kartu, pošto nećeš da šalješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaja karata kreće od 16.juna ( Utorak ) , prodajna mesta : SKC, Felix, Eventim. Cena karte je 1500 rsd, limitiran je broj na 250 karata. Napominjemo da je prvi koncert Cynica bio rasprodat , ovog puta takođe očekujemo rasprodat koncert, zato apelujemo na fanove da kupe kartu na vreme.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...