Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nego sta nego peder bal. i prosek godina 27 :)

Primećujem ovoga puta pojačano interesovanje kod ženske i generalno mlađe populacije, htedoh baš da pitam, je l' sam ja to propustio da se Cynic metnuo u emo bend? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primećujem ovoga puta pojačano interesovanje kod ženske i generalno mlađe populacije, htedoh baš da pitam, je l' sam ja to propustio da se Cynic metnuo u emo bend? :)

Cynic je uvek bio emo :wub: Samo što su devojčice tek sad dobile dozvolu roditelja da duže ostanu napolju :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se pohvalim da sam malopre kartu platio 1600, mislim, jebes 100 kinti, ali bas je ciganski, i ljubazna gospodjica iz kragujturista (eventimovo prodajno mesto u kg) mi je rekla da je to cena rezervacije, tj usluga rezervacije, jebem li ga sta je to, a stalno tu kupujem karte, i do sada se to nije desavalo, pa frubi, cisto prokomentarisi ako i kad stignes

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da se pohvalim da sam malopre kartu platio 1600, mislim, jebes 100 kinti, ali bas je ciganski, i ljubazna gospodjica iz kragujturista (eventimovo prodajno mesto u kg) mi je rekla da je to cena rezervacije, tj usluga rezervacije, jebem li ga sta je to, a stalno tu kupujem karte, i do sada se to nije desavalo, pa frubi, cisto prokomentarisi ako i kad stignes

Šta hoćeš, bar si poseban :)

Šalu na stranu, stvarno je ciganski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Yumetalu... koji po ko zna poji put ne mora da ispadne relevantan uzorak...

 

ja sam danas kupio kartu sa brojem 87395... ili 151332... sta god da je ovde broj :) koji nista ni ne znaci, samo kenjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...