Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

Brate, bolje ce "srafciger" da te dovede u trans, nego Paul :D

Ne huli na Kosmicku Majku i njenog avatara Paula!

 

Pih, pa buksne se podrazumevaju valjda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auh... ta radionica mi nije pala na pamet... ne znam sta da radim sto se tice toga... na turneji su sada , nemam bas kontakta sa managerom jer nema neta dok je na turneji ....

Trebao sam ranije da mislim o tome , ali opet i ja sam saznao dan/dva pred turneju ( pre par dana ) da dolaze dan pre u bg :( .

 

jbg.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi da im sredis ulaz za Baba Zulu - turksi psihodelicar, svira u okviru belefa u onom bellvilu u bloku 67.

 

mada svirka je passes only, ne mogu karte da se kupe.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se kontakata tice, mogli bi da iscimate onog Sajmona, lik je mod na Cynic forumu, on sigurno ima njihove brojeve, on im radi sajt, kao i mnoge druge stvari. E sad, pitanje je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se kontakata tice, mogli bi da iscimate onog Sajmona, lik je mod na Cynic forumu, on sigurno ima njihove brojeve, on im radi sajt, kao i mnoge druge stvari. E sad, pitanje je...

 

Ma imam i ja telefon od tour managera i mail od Masvidala , ali je sada kasno za takve akcije ... jbg.

 

Jednostavno kasno mi palo na pamet da je moguce uraditi kliniku, jer Sean ima da pokaze mnogo toga i nauci ljude ... :(

 

Mada aj da ne bude da sam lenj , pitacu managera da prica sa Seanom pa da vidimo .

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo komentara managera i benda kada su culi kakva je pretprodaja itd. :

 

"Perfect...I hope this is gonna turn out as great show...

 

Everzbody is looking forward to this... Nice to hear it is selling out. In these harsh times it is nice to hear that people still appriciate good music.

"

:pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o ve bog medj' oci, znaci odavno nisam bio ovol'ko ushicen za neki 'cert :] Ne znam da l' vise jedva cekam da opet cujem "Focus" stvari ili ove nove... "Veil Of Maya" treci put xD Ne da mi bude dobro...

Isti slucaj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Ja nekako jedva cekam da cujemo ponovo How Could I...Gledajuci onaj snimak sa prvog koncerta, na toj pesmi mi je bila najbolja atmosfera!!!Cak je i sutka krenula...xexexexexe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nekako jedva cekam da cujemo ponovo How Could I...Gledajuci onaj snimak sa prvog koncerta, na toj pesmi mi je bila najbolja atmosfera!!!Cak je i sutka krenula...xexexexexe

Šta bi s onim drugim snimkom? Ono što je valjda nešto trebalo bend da pošalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Šta bi s onim drugim snimkom? Ono što je valjda nešto trebalo bend da pošalje?

To je kamera od Masvidala cini mi se...Nismo ga cimali...Mozda se setio pa je poneo jednu kopiju...xexexexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam i ja telefon od tour managera i mail od Masvidala , ali je sada kasno za takve akcije ... jbg.

 

Jednostavno kasno mi palo na pamet da je moguce uraditi kliniku, jer Sean ima da pokaze mnogo toga i nauci ljude ... :(

 

Mada aj da ne bude da sam lenj , pitacu managera da prica sa Seanom pa da vidimo .

 

:pivopije:

Odkud ti znas da Shon ima da pokaze ''mnogo toga'' ? SAd mi je jasno kako si dobio jeftinu cenu za prvi koncert :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...